איך לא להשתגע?? הכנסו כדי לקרוא את הטיפ המעולה של ליגל להורים לתאומים ושלישיות

התאומים: דריה וזוהר בני שנתיים ו7 חודשים
ההורים: יובל וליגל
מגורים: בקריית אונו


איך הגבתם כשגיליתם שיש לכם שניים?

מההתחלה ידעתי שיש לנו 2… כיוונתי לשם ובעלי לא האמין עד שלא ראינו 2 שקים ושמענו 2 דפקים הוא לא רצה להאמין ואז אחרי שזה אושר הוא עף…. נראה לי הוא פחד להתאכזב שזה רק אחד 🙂

המתנה הכי גדולה שקיבלתם בכך שזכיתם להיות הורים לתאומים?

הם המתנה שלי עד כמה שזה נשמע קיטשי… הם הפכו אותי ללביאה סבלנית ברמות הזויות… לבנאדם שיודע מה זה לאהוב מבלי לשפוט….. לא משנה איך את נראית מה את לובשת או לא לובשת איך את מריחה איך את מרגישה האהבה שהם מעניקים זה בלתי ניתן להסבר.


הדבר הכי קשה בלהיות הורים לתאומים?

הכי קשה בלהיות הורה לתאומים??? גמילה כפולה 🙁  סתם סתם… אני חושבת שזה הכל עניין של פרופורציות כי כל דבר לקחתי בחשבון שזה תקופה של זמן תמיד הגדרתי דד ליין שידעתי שעד התאריך הזה אני רגועה ואחרי התאריך הזה אם משהו לא ישתנה אז להשתגע ותמיד בחרתי תאריך שהוא טיפה יותר רחוק…..
לדוגמא אושפזתי משבוע 18 עם כל הנתונים האפשריים צירים פתיחה מחיקה הכל…. ואמרו לי שאני נשארת אחרי 3 ימים שירד לי האסימון שאני נשארת הרבה חחחח נתתי לעצמי דד ליין שהיה השבוע ה34…. כי ידעתי שלא ישאירו אותי באשפוז בשבוע כזה בכל מקרה וגם לקחתי לעצמי טווח ובזמן הזה עד השבוע הזה תמיד דאגתי להעסיק את עצמי עם ספרים מחשב טלוויזיה טלפון חברים הכל הכל הכל רק שלא אחשוב על זה שאני מאושפזת….
אותו הדבר עם גמילה נתתי טווח של חודש ותוך 4 ימים נגמר העניין ככה זה עבר לי יותר בקלות….

מה הדבר שקניתם לתאומים/לעצמכם והוא חובה לכל הורה לתאומים:

הדבר הכי חכם שקניתי זה 2 טרמפולינות של טייני לאב עזר מאוד גם להרגיע אותם לפעמים גם להעסיק אותם שאת מאכילה אחד והשני לא יכול ידיים אז הוא היה אוכל בטרמפולינה…


טיפ מנצח להורים לתאומים:

זה לא קל להתרגל לילד בבית בטח לא כשזה בא כפול אז תקחו הכל בפרופורציה אל תתנו לסביבה לשגע אותכם תקשיבו לעצמכם אפילו אם אין לכם נסיון זה בסדר…. לחולי שליטה מביניכם תגדירו זמן לכל דבר נגיד גזים תבחרו תאריך ותדעו שעד התאריך הזה זה ייגמר ככה יהיה לכם יותר קל להתמודד….

 

 

 

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!