הדרך לתאומים – ההטיפול חיזק אותי נפשית גיבש אותי והייתי מוכנה לחזור לקרב, הפעם בגישה שונה

הנפש הפצועה שלי זעקה לחדול את טיפולי הפוריות הקשים. הקושי המהותי היה השילוב בין הרצון העז לילד לבין הגוף שהלך וקרס.
החלטתי לעשות הפסקה מהטיפולים ולשקם את הגוף והנפש שלי.
התחלתי לעשות דיקור, עברתי לתזונה בריאה ובהדרגה גם הפכתי לטבעונית.
התחלתי ללכת לים עם עצמי, פשוט הייתי יושבת שעות ובוהה בים ובעיקר נושמת.
הפסקתי לראות חדשות (אחד הדברים הכי טובים שעשיתי בחיי). במקום זה התחלתי לראות מערכוני סטנדאפ ותוכניות שהצחיקו אותי. עשיתי כל דבר שהרגיע אותי ומידרתי מחיי את כל העצב והכאב שסובבים אותי ביומיום, אנחנו לא מרגישים את זה אבל זה מחלחל אלינו ומשפיע פיזית ונפשית.

כל אחת שעוברת טיפולי פוריות וודאי תזדהה עם השורות הבאות…

כשאת עוברת טיפולי פוריות יש הרבה “נשמות טובות” שרוצות לעזור ויודעות בדיוק מה יהיה טוב עבורך ויתחילו לספר לך איך הדודה של השכנה שלה הצליחה אחרי 8 שנים להיקלט והיא עשתה ככה וככה ותעשי גם ומה אכפת לך לנסות…אז ניסיתי. כי מה אכפת לי באמת לנסות, אם זה מה שיביא לי את הבייבי למה לא?
מה לא ניסיתי.
אמרו לי להרים את הרגליים אחרי הסקס, הרמתי.
אמרו ללכת לבקש ברכה מהרב הגדול והכל יכול, הלכתי.
אמרו ללכת לטבול במקווה שזה יטהר אותי ואת בעלי טבלתי.
אמרו לבקר בקברי צדיקים, אוקיי מודה, פה נכנעתי ושלחתי את אמא שלי בשמי, זה היה כבר יותר מידי עבורי.
בקיצור אמרו הרבה ואני הייתי ביצועיסטית טובה.
אבל מה שלא ראיתי והיום זה מאד ברור לי…זה את הנשמה שלי.
טיפלתי בקליפה עד עכשיו ולא נגעתי בבפנים בנשמה שלי שזועקת לתשומת לב!כל התקופה הזו אני מחזרת אחרי מישהי בשם רינת גל והאתר שלה “תרגוף”= תרגום של הגוף…רואה סרטונים קוראת מה שהיא כותבת וכל כך מתחברת לכל מה שהיא רושמת. וכמהה לבקר אצלה בקליניקה, אך הטיפול כל כך יקר עבורי, הטיפולי פוריות רוקנו לנו את הכיסים. אז אני מתייעצת עם אחותי שתמיד מאזנת אותי, והיא אומרת לי את הדבר שישנה את חיי… תלכי! אני אשלם, אמא תשלם אל תדאגי לכסף פשוט תלכי! וכך עשיתי.
לא ידעתי בפניי מה אני עומדת ומה זה הטיפול עם השם המוזר הזה “תטא הילינג”? אבל אני כמו ביצועיסטית טובה וממושמעת יצאתי לדרכי.

 

הדרך הזו שינתה את חיי

זה גרם לי להבין את התהליך ולא רק את התוצאה. להוקיר תודה לא רק על מה שיש לי והגיע אלי בקלות, אלא על מה שאין לי. להגיד תודה על כל דבר שקיבלתי הכל זה מתנות, שום דבר לא מובן מאליו. אני קמה בבוקר יש לי עיניים רגליים ידיים יש לי בעל, כלב, קורת גג, אוכל במקרר, על הכל תודה. כל הדברים שנראים ברורים מאליהם.
להגיד תודה על התהליך שאני עוברת כדי להיכנס להריון התהליך למידה הזה. למידה של עצמי. מה טוב לי. והעובדה שאין לי שום בעיה רפואית להיקלט להריון. לא אשכח את המשפט שלה “תפסיקי להכניס לעצמך לראש שיש בך משהו לא בסדר, הכל בסדר!” משפט כל כך פשוט, אבל הייתי צריכה לשמוע אותו ממישהו נטרלי כניראה.
רינת גם לימדה אותי לומר תודה וסליחה לגוף שלי על כל הטיפולים שעבר ויעבור. הייתי עומדת מול המראה ואומרת סליחה לך גוף יקר
על מה שאני מעבירה אותך, ותודה לך שאתה עומד בזה בגבורה. מזל שבעלי לא קלט או שהוא כן קלט ולא התייחס כי הוא כבר רגיל שאני קוקו-לוקו מההורמונים שהזרקתי לעצמי.
יצאתי מהטיפול בנאדם חדש. קצת סימבולי,  אבל בנסיעה הלוך השמיים היו אפורים וגשם טיפטף. ובנסיעה חזור יצאה שמש נעימה של חורף שליטפה את פניי כל הדרך חזרה.
הטיפול חיזק אותי נפשית גיבש אותי והייתי מוכנה לחזור לקרב, אך הפעם בגישה שונה, גישה חיובית!
דילגתי לי במסדרון בית החולים בבטחון מלא כאילו רוכבת על קשת בענן. נכנסת לחדר ניתוח כמו טווס כולי מחוייכת מפה לאוזן, התלוצצתי עם רופאיי, ונישאבו בייציותיי בשנית. 5 הופרו ולאחר יומיים 2 עוברים הוחזרו אלי.
שניים מתוקים להפליא שבטיפול ההחזרה נצצו על מסך האולטראסאונד של הרופא כמו 2 יהלומים נדירים.
בטור הבא אספר לכם מה עלה בגורל היהלומים הנוצצים…ולא הם לא הפכו לשנדליר.

 

לטורים הקודמים של לשי לחצו על הלינק >>להיות הורים לתאומים 

 

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום