הטיפ המנצח שלי לאיך הולכים לסופר עם הילדים ונשארים בחיים

בעלי אוהב ללכת לסופר. כן כן, לסופר. במיוחד לטיב טעם. כשהבנות היו קטנות איך שהן היו נרדמות הוא היה לוקח את הארנק והולך לבלות בטיב טעם. ואח”כ מתפלאים למה אנחנו לא סוגרים את החודש, אם היה יוצא לשתות בירה עם חבר הנזק הכספי היה קטן יותר. אבל הוא אוהב ללכת לסופר.

אז מה הפלא שגם הבנות שלי חולות על הסופר? כשהן גדלו קצת זה נהיה זמן איכות. בימים שכולנו בבית אחה”צ אסף לוקח אחת מהן לסופר, היא יושבת בכסא, מקבלת שוקולד, עוזרת לו לשים מוצרים בעגלה וכשהיא חוזרת הביתה היא לא מפסיקה להשוויץ לאחותה שהיא הייתה בסופר. הבעיה נוצרת כשאני צריכה ללכת עם שתיהן שלא לומר שלושתם יחד לסופר. בחודשים האחרונים אסף בקורס וחוזר כל ערב הביתה אחרי שהם הולכים לישון, בהתחלה התעלמתי מהצורך ללכת לסופר וקיוויתי שהוא יעשה השלמות בסופש אבל כשהילדים התחילו להגיד לי שהם רעבים ולא היה כלום במקרר הבנתי שאין מנוס אלא ללכת יחד איתם אחה”צ לעשות קניות.

מכיון שאין מצב שאני הולכת איתם לבד בסופר כשהם לא כלואים בעגלה, כדי שלא יתפזרו וישברו את כל הסופר, בהתחלה זה נראה ככה:

אל תאמינו לחיוכים שבתמונה, כל הקניות הן מציקות לינאי, בוכות כי הן רוצות לשבת בכסא, אני כל חמש דקות עושה החלפות ותורות מי יושב בכסא ומי בעגלה וצועקת עליהם שלא ישבו על המוצרים שאנחנו שמים בעגלה. הבנתי שזה לא עסק והתחלתי לחפש פתרונות ברשת. עד שנתקלתי בפטנט הזה: הבאגי בנצ’.

 

 

 

 

 

 

מדובר במוצר אמריקאי שמשווק בארץ, שהוא בעצם מושב נוסף שאפשר לשים בכל עגלות קניות (הרצועות מתכווננות כך שזה מתאים לכל עגלה), יש בו גם רצועת בטיחות איתה אפשר לקשור את הילד לכסא וזה מתאים מגיל ישיבה ועד 18 ק”ג. הזמנתי את המוצר עם משלוח וביום שהוא הגיע עשינו לו טקס חניכה בסופר.

מה אני אגיד לכם – הצלחה מסחררת! לקח לי 2 דק לקשור את זה לעגלה וזה פשוט שדרג לנו את חווית הקניות בטירוף. מאז זה יושב קבוע בבגאז של האוטו וקניות בסופר נהיה בילוי קבוע של פעם בשבוע, גם אם אנחנו עם ינאי ואז הוא יושב במושב הזה אחת בכסא הרגיל. אמנם המוצר הזה מתאים לא רק להורים לתאומים אלא גם לאחים אבל לדעתי כשיש תאומים זה ממש מאסט, במיוחד כשהם עוד לא הולכים. כשהבנות היו קטנות לא יכולתי ללכת בסופר גם עם עגלת סופר וגם על העגלה הכפולה שלהן כך שמצאתי את עצמי מעמיסה מוצרים בסל של העגלת תאומים וכן, גם על הבנות עצמן (שמישהו יקרא ליצחק קדמן).

זו הסיבה שפניתי ל”לולו-ביי” שמשווקים את המוצר הזה בארץ וביקשתי הנחה בלעדית לקוראי “מזל תאומים”. אני כל הזמן אומרת לכם שאנחנו כוח וככל שיותר אנשים יצטרפו לקהילת מזל תאומים” ככה אשיג לנו עוד ועוד הפתעות. אז קבלו את זה: הבאגי בנצ במחיר כסאח רק בשבילנו – 139 שקלים בלבד.

אז איך מקבלים את ההנחה? קל. ממלאים את הפרטים כאן ומקבלים ישירות למייל קוד הנחה. נכנסים לאתר של Lulubuy עם הקוד והמוצר בדרך אליכם 🙂 (אם לא קיבלתם מייל תוך כמה דקות בדקו בספאם זה בטח הגיע לשם). שימו לב! ההנחה בתוקף עד ה30.6!

[contact-form-7 id=”1370″ title=”באגי בנצ1″]

לא לשכוח לשלוח לי תמונות מהסופר!

שלכם

קרן.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום