הכל כפול

כמויות גבירותיי, כמויות – הטור של מורן שגב, אמא לתאומות ודולה פוסט פרטום.

הריוניות אהובות, שימו לב: הפיצים בדרך ואיתם רשימת קניות ארוכה ומסורבלת. הכמות הנדרשת עבור רוב הפריטים ידועה לנו, אך לא כך הדבר כשמדובר בבקבוקים ומוצצים.

כמה טיפים חשובים לפני קניית מוצצים ובקבוקים בכמויות של סיטונות (או במקרה שלי, הורדת מדף בחנות):

לאלו המעוניינות להניק – אם חשוב לך להניק את התאומים, אז חשוב להדגיש שהנקת תאומים שונה מהנקת תינוק יחיד. רגע לפני שאת מזמינה או קונה משאבה יקרה ומיליון שקיות הקפאה, הזמיני יועצת או מדריכת הנקה והיא תוביל אותך במקצועיות ויעילות אל עולם הנקת התאומים. מומלץ להפגש איתה בטרם הלידה בכדי לקבל מושג מה כדאי לרכוש ועל מה ניתן לוותר.

לאלו המעוניינות לתת בקבוק – תינוק בריא, שנולד בשבוע תקין, אוכל כל שלוש שעות בחודשים הראשונים. כלומר ב-24 שעות מדובר בשמונה האכלות לפחות, אבל כפול כשמדובר בתאומים. ואז הבלגן חוגג. בלגן בכיור, בלגן על השיש, בלגן לנקות ולסדר. אז בואו נעשה סדר בבלגן: איך תדעי מה יהיה הבקבוק היעיל ביותר עבורך?

  1. ההברגה של הפטמה והסוגר קלה ומהירה
  2. הפירוק והניקיון של הבקבוק קל ויעיל
  3. המחיר שמאפשר כ-4 בקבוקים לילד
  4. רכשי מהתחלה בקבוקים גדולים, השימוש בבקבוקים קטנים הוא לתקופה קצרה.
  5. התאימי את מברשת הניקיון לבקבוק שבחרת
  6. רכשי את הסטריליזטור שמאפשר הכנסת כמות גדולה של בקבוקים בבת אחת. חשוב מאוד! לוודא שגודלו אכן מתאים למיקרוגל שלך.
  7. מעמד לייבוש הבקבוקים – רכשי את המעמד עם אפשרות לייבוש כמות רבה של בקבוקים, אך חשוב לא פחות שיתאים למדיח הכלים או לניקוי ידני מהצטברות המים.

מוצצים – השוק מוצף במותגים, צורות, צבעים, פטמות שונות, גדלים שונים ומהדורות מוגבלות של מוצצים. מרבית התאומים נולדים קטנים יחסית אך כיום קיים מבחר רחב של מוצצים לפגים, מוצצים שדומים לפטמת אם או מוצצים במידות קטנות כמו 2-.

אל תתפתו לרכוש יותר ממוצץ אחד לכל ילד, להרבה תינוקות לוקח זמן ממספר ימים ועד מספר שבועות להתרגל למוצץ ואין סיבה להילחץ או להחליף את סוג המוצץ.

עד הפעם הבאה , אני פה בשבילכן

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום