לחיות עם תאומים ב…ניו יורק!!

נעים מאד! אני מיכל ברקת-בלום, בת 42, נשואה לגלעד ואמא לגיא (בני החורג –באנגלית המונח נשמע הרבה יותר טוב…) בן ה 13 ותשעה חודשים, יונתן בן ה 3 ותשעה חודשים ושי ודורון בני השנתיים. כמו בתורה – ארבעה בנים….

עברתי לניו יורק לפני 6 שנים בעקבות אהבה (גלעד). שידוך מוצלח שהתממש לכדי נישואים ומשפחה בזמן די קצר. את שלושת ילדיי הביולוגיים ילדתי בניו יורק (שזו חוויה בפני עצמה אבל אין לי למה להשוות מאחר ומעולם לא ילדתי במקום אחר).לגלעד ולי יש אקדמיה לטניס. הוא על המגרש ואני עובדת מהבית ומנהלת את כל הצד האדמיניסטרטיבי. חוץ מזה אני מתעסקת בשמנים אתרים (ככה אני מטפלת במשפחה אבל זה כבר סיפור אחר)

אז איך נודע לי שאני בהריון עם תאומים?

כלמודי ניסיון מהריונות שלא צלחו, כל מה שרצינו לשמוע באולטרסאונד הראשון זה שיש דופק. באולטרסאונד הראשון עם שי ודורון, טכנאית האולטרסאונד אמרה לנו ״אני רואה שיש דופק לילד הראשון, בוא נראה אם יש דופק גם לילד השני״. גלעד ואני הסתכלנו אחד על השנייה ופרצנו בצחוק אדיר. על מה את מדברת?גלעד ואני כבר לא ילדים ורצינו עוד ילדים אז התאמנו בלעשות ילדים . למזלי, להיכנס להריון אף פעם לא הייתה הבעיה שלי, זה שהעובר יישאר זו הייתה הבעיה. אז אחרי יונתן לא חיכינו יותר מדי זמן בכדי לנסות להביא עוד ילדים לעולם.מה, לא ידעתם? שאלה הטכנאית. לא, ענינו. לא היה לנו מושג. ככה התחיל ההריון עם התאומים.

טיפ חשוב להורים לתאומים

מאז שגיליתי על ההריון בכל פעם שפגשתי איזה תאום (ופתאום הסתבר לי שיש הרבה סביבי), הייתי מבקשת שייתנו לי את השניים שולשה טיפים הכי חשובים לדעתם בגידול תאומים. קיבלתי כל מיני אבל שלושת הראשיים היו:


1. לכל אחד זהות משלו – אל תלבישי אותם אותו הדבר (עם כל כמה שזה הדבר הכי חמוד בעולם).

2. ליום הולדת להכין שתי עוגות. הם בעצם שני ילדים אז צריכים שתי עוגות ובגילאים יותר מבוגרים, לשאול על צורות וצבעים ואם אין כוח להכין שתי עוגות אז לאפות עוגה אחת ולחצות אותה לשתיים, ממש ככה.
3. להקפיד על זמן איכות עם אמא ואבא שהוא רק עם ילד אחד בלי שאר האחים.  

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום