זו המתנה הגדולה ביותר שקיבלתי, נקודה! – קבלו את משפחת גרנות

בוקר טוב יום שלישי, אמצע השבוע נפתח בפינת הכירו את קהילת מזל תאומים. אילנית היא אחת האימהות הנפלאות שהכרתי בקהילת מזל תאומים, אי אפשר שלא להתאהב בה ובקטנים שלה – קבלו את התאומיקס המטריפים של אילנית גרנות!!

שמות הילדים: נועם ותמרה
גיל: שנתיים
אמא: אילנית, אם יחידנית.
איך הגבת כשגילית שיש לך שניים? בבדיקת הדם הראשונה אחרי הטיפול כבר התבשרתי שיש שניים… האמת התפללתי ששני העוברים שהוחזרו בטיפול, יקלטו…
המתנה הגדולה ביותר שקיבלתי, נקודה!

מהי המתנה הכי גדולה שקיבלת בכך שזכית להיות אמא לתאומים? כאם יחידנית לקבל שניים ועוד בן ובת זה משפחה וחלום שהתגשם… תמיד יהיה להם האחד את השנייה. אני זכיתי באתגר גדול שבצידו אהבה אינסופית שמרחיבה את ליבי כל יום עוד קצת.

הדבר הכי קשה בלהיות הורים לתאומים? האתגר בלהיות הורה לתאומים בכלל והורה יחידני בפרט , זה הרגע הזה בו שניהם זקוקים לי בו זמנית ואני לא ממש מסוגלת לעשות בחירה למי לגשת קודם…זה יכול לשבור אותי!
למזלי זכיתי במלאכים והם לא מעמידים אותי הרבה בפני אתגר זה.
וכמובן – שינה זה לחלשים. בסוף הם ישנו לילה שלם…

המתנה הכי טובה שקיבלת, חובה לכל הורה לתאומים: המתנה הכי טובה לי היא עגלת התאומים. שתהיה נוחה לתפעול, עבירה ויעילה אני השתמשתי ומשתמשת בה המון… וכמובן עגלת יחיד ומנשא נוח …למקומות שבלתי אפשרי להשתמש בעגלה כפולה.

טיפ מנצח להורים לתאומים:
מרגע הלידה ועד בכלל הטיפ המנצח שלי להורים לתאומים להבין שקיבלתם זכות ענקית בצידה אתגר אך גם השכר. לזכור שכל אחד הוא יחיד ומיוחד בדרכו שלו. לא להשוות ביניהם לטפח נפרדות ולשמור על הביחד.

 

גם אתם רוצים להתראיין לפינת הכירו את הקהילה בבלוג “מזל תאומים”? מוזמנים לכתוב זאת בתגובות, ואפנה אליכם בקרוב 🙂

המשך שבוע מקסים

קרן

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום