שירה קראוטהאמר – יעוץ שינה

 

שלום לכם,

שמי שירה קראוטהמר, נשואה ואמא לשלוש בנות מתבגרות נהדרות. במקצועי אני אחות מוסמכת עם התמחות בטיפול נמרץ פגים וילדים. עבדתי כ-10 שנים בבי”ח במחלקות ילודים ופגיה, שש שנים כאחראית מחלקת ילודים. כשביתי הקטנה נולדה חוויתי לראשונה מהם קשיי שינה (בכי רב ללא יכולת להרגיע אותה או לעזור לה להירדם) לעומת ביתי הגדולה שהצליחה באופן טבעי לישון לילות רצופים מהיום שבו חזרנו איתה מבית החולים. קשיי השינה של ביתי הקטנה, השפיעו על כל בני הבית. כאמא מנוסה, ואשת מקצוע בתחום הייתי מתוסכלת מאוד מחוסר היכולת שלי לטפל בנושא וגם משום שחיפשתי מענה לשאלות הרבות שהיו לי ולא מצאתי.

לאחר מספר שנים החלטתי לעשות מעשה ולחפש פתרונות שיעזרו להורים רבים שילדיהם חווים קשיי שינה. לאחר לימוד נושא ייעוץ השינה באנגליה ובארה”ב, בנוסף לרפלקסולוגיה, אימון אישי והנחיית הורים הפכתי למדריכת הורים בהקניית הרגלי שינה בריאים בתקופה הראשונה לחיי התינוק, ייעוץ שינה, הדרכת הורים, הכשרת יועצות שינה בקורסים, קורס לאחים/ אחיות דרך משרד הבריאות והכשרת צוות רפואי ופרא-רפואי, זאת בנוסף ללימודים לתואר שני בלימודי משפחה.

אני מאמינה שהורים יכולים ללמד את התינוק שלהם לישון, תוך הקשבה לקול התינוק ומתן מענה לצרכיו. כאשר מדובר בתאומים או בשלישייה האתגר כפול אך עדיין, מדובר במשימה שהיא אפשרית ובנושא שנרכש ונלמד עם קצת סבלנות והרבה אהבה ורצון.

מה עושים כאשר הקטנטנים מתחילים לקיים שיחות לילות ומסרבים בכל תוקף לחזור כל אחד למיטתו, כיצד ננהג כאשר תינוק אחד מתעורר באמצע הלילה בוכה כדי שלא יעיר את אחיו או אחותו? איך מקנים הרגלי שינה לשנים או שלושה תינוקות עם התנהגות שונה וצרכים אחרים? מה עושים כאשר הלילות הלבנים מנוהלים על ידי תאומים או שלישייה? האם נושא המשמרות של ההורים ובני משפחה נוספים שנכונים לעזור עדיין רלוונטיים? כיצד ננהל טקס שינה נכון עבור כמה תינוקות או פעוטות יחד? כיצד נקיים מעבר למיטת נוער כאשר שניים או שלושה זאטוטים קמים מהמיטה בכל פעם שאנחנו עוזבים את החדר?

אשמח להשיב לשאלותיכם ולהעניק לכם ייעוץ במטרה לאפשר לכל המשפחה שינה איכותית ונעימה. אתם מוזמנים לשלוח אלי במייל שאלות שמטרידות אתכם ובהמשך ניתן גם לקבל ייעוץ מקצועי אצלי בקליניקה.

שלכם

שירה

www.happyparenting.co.il

* המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום