כרית הנקה לתאומים או שלישייה, גם בתקופת ההריון – פריבילגיה או חובה?

היא נוחה, נעימה, מעוצבת ומפנקת – כרית ההנקה כבר מזמן נותנת מענה להרבה יותר מהנקה, והכוונה להאכלת  תינוק באמצעות בקבוק, לתקופת ההריון וגם שנים אחרי הלידה.

“אני אישית השתמשתי בה ככרית מפנקת בזמן ההריון, במיוחד בשליש השלישי בו היא עוזרת לך לישון בלילה, ואחר כך  במהלך ההנקה או כשהאכלתי את שניהם. גם לאחר שעשתה עבודתה נאמנה, היא שרתה אותי ככרית מפנקת במהלך קריאת ספר או צפייה בטלווויזיה”.

 

ישנן לא מעט כריות הנקה בשוק מוצרי הילדים, והרשו לי לשנות את שמה לכרית נוחות, הריון הנקה, האכלה ולא רק.

 

רגע לפני שאתן רצות לרכוש את הכרית שלכן (ויש עיצובים מהממים וממש מתוקים!), הרשו לי להסביר לכן, מה לעשות אתה בכל שלב.

מתי כדאי להתחיל להשתמש בכרית הנקה או הריון?

בלשב ההריון, במיוחד הריון תאומים בו הבטן גדלה בקצב מסחרר. הכרית יכולה לשמש תמיכה לבטן או לגב, אם תשימי אותה בין הירכיים בשכיבה על הצד ובכלל. הדבר יכול לשדפר את זרימת הדם וגם להוריד לחץ מהמפרקים.

אפשרות נוספת היא לשים את הראש על הכרית ולחבק אותה, בזמן שאחת הזרועות נותנת תמיכה לבטן או לידים שלך.

התכרבלות עם הכרית יכולה לאפשר לך שינה נעימה וטובה יותר או לקחת חלק ברגעים של פינוק, כשאת קוראת ספר או צופה בטלוויזיה.

 

 

כרית הנקה/האכלה 

אחרי שהחלטת כיצד תשבי בזמן האכלת התיונקות, וכיצד להשתמש בגופך בזמן ההנקה/האכלה, בחרי עמדה שתספק לך ולתאומים את הנוחות המרבית.
גם כאן תביני שכרית ההנקה יכולה להיות שימושית במיוחד. כרית ההנקה לתאומים, .יכולה לתמוך בראשו ובצווארו של כל אחד מהתאומים. אפשר גם לתחוב את כל אחד מהתינוקות תחת זרועותיך תמיכה בזמן שהכרית תומכת בכל אחד מהתאומים בזמן שהם אוכלים.
את יכולה גם לקחת בעדינות את התאומים, להניח כל אחד מהתאומים כך שבטנם   פונה אל גופך.

 

בכל שימוש שאת עושה במהלך ההריון וההנקה – הדבר הכי חשוב הוא הבריאות והבטיחות שלך ושל התאומים או השלישייה. אל תעשי שום דבר שיסכן אחד מכם בכל שלב! ואם את לא בטוחה התייעצי עם הרופא/ה שלך בכל ספק או שאלה! מכיוון שאנחנו לא נמצאות אתך, אנחנו לא יוכלות להגיד לך מה נכון לעשות ורק רופא/ה או יועצת הנקה או אחות טיפת חלב, יוכלו לעזור בפועל.

אחרי שהילדים גדלים, את יכולה להשתמש בכרית הגדולה כשמענת לרגליים, ככרית התומכת בגב או כאביזר נוי שיכול לשמש את כל בני הבית.

 

בהצלחה!

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!