המצעים הכי נעימים בעולם עכשיו בישראל – בדקנו ואנחנו ממש, אבל ממש ממליצים!

מי לא מכיר את ההרגשה שאחרי יום עמוס, ניכנסים למיטה עם ספר טוב, עיתון או הטלפון הנייד ושוקעים לתוך אזור הדמדומים, שמכין אותנו לשינה. אני כל כך אוהבת את הרגעים הללו וגם… לישון. כשאני ישנה טוב אני מרגישה כמו פופאי שאכל תרד. מסיבה זו, אני משקיעה במצעים שמקשטים לי את החלום. כי אין כמו לשקוע במצעים נעימים, רכים ואיכותיים.

כשהגיעו לידי המצעים של SOHAM (סוהם), הרגשתי באמת בתוך חלום. אם בדרך כלל אנחנו מחליפים מצעים מדי שבוע – שבועיים, הפעם ממש לא יכולי להיפרד. ישבתי מול מכונת הכביסה (עדינה כמובן וריחנית!) ואז חיכיתי שיתייבשו, רק כדי לחזור למיטה רכה ונעימה.. 

בנוסף להיותם יפים במיוחד, המצעים ללו רכים בצורה מדהימה, נעימים למגעה גם אחרי כביסה, יפים ומעוצבים כפי שתראו את דוגמא שבחרתי, בתמונה של חדר השינה שלי.

 

ו..לא… הם ממש לא יקרים וגם מיוצרים בארץ! במפעל הטקסטיל האחרון שנותר בישראל, ואשר שמו הולך לפניו בעולם כיצרן של מצעי יוקרה למותגי עלית.

 

ממה עשוי כל הטוב הזה?

המצעים של סוהם עשויים מכותנה סרוקה מזן פימה, בצפיפות גבוהה במיוחד:

מצעי סאטן: עשויים מ-100% כותנה מזן פימה, בעלת סיבים ארוכים, צפיפות חוטים של 500 לאינץ’, עם שמונה אופציות לצבעים ושש אופציות לגדלי מזרן, תוצרת ישראל. החל מ-299 שקלים לסט שלם.

מצעים באריגת פרקל: עשויים מ- 100% כותנה מזן פימה בעלת סיבים ארוכים, צפיפות 270 לאינץ’, עם חמישה סגנונות וצבעים ושבע אופציות לגדלי מזרן, תוצרת ישראל. החל למ-219 שקלים לסט שלם.

לא אהבתם? אפשר להחליף!

מדיניות החלפות מהפכנית

כל המוצרים של סוהם מגיעים עם התחייבות לשביעות רצונכם – לכן אימצה החברה מדיניות החזרות שמאפשרת לצרכנים להיות בטוחים לגמרי ברכישתם. הלקוחות נהנים מתקופת ניסיון של 90 ימים בכל רכישה, ואם אינם מרוצים מהמוצר מכל סיבה שהיא, ייאספו שליחי חברה את המוצר ללא כל תשלום, והתשלום המלא תמורת רכישתם יוחזר, או שהמוצר יוחלף במוצר אחר.

מצעים בכל המידות ולכל המזרנים

בארץ הגובה המקובל לסדינים הוא 30 ס״מ, שמתאים למזרנים עד גובה 28 ס״מ. סוהם מציעה אפשרות לרכישת מצעים בגובה 38 ס״מ, שמתאימים למזרנים עבים או למי שמשתמש בשכבת נוחות מעל המזרן.

ויש גם מצעים במידה 140/190

הסטדנדרט לסדין זוגי בארץ הוא 160/200.

סוהם מציעה גם מצעים התפורים עבור מזרנים במידה 140/190, שהיא מידת המזרן הפופולרית ביותר בישראל.

סדין במידה הנכונה יושב יפה יותר על המזרן מאשר סדין גדול מדי וגם עולה פחות.

אני ממליצה בחוםםםםם, מניסיון…. 

⭐⭐⭐⭐⭐

כדאי גם לכם

להשיג באתר סוהם: soham.co.il

 

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום