איך מחפשים תאומים? יחד או לחוד?

רבים שואלים אותי, איך כדאי לחפש תאומים? יש משהו מאוד חמוד בתחפושת משותפת, קטשופ וחרדל, סופר מן וסופר גירל ועוד. כשהם קטנים זה באמת מהמם וחמוד! ככל שהתאומים גדלים (וכשאני אומרת תאומים, אני מתכוונת גם לשלישייה, רביעייה ועוד), ייתכן והם ירצו להתחפש בנפרד, כחלק מפיתוח הזהות האינדיבידואלית של כל אחד, וייתכן גם שלא.

אני חושבת שהכי כדאי להקשיב להם ולתת מענה למה שהם רוצים. ייתכן וירצו להתחפש יחד עד גיל מאוחר, או שיעדיפו נושאים נפרדים, או להתחפש עם חברים.

כדי לעשות לכם קצת סדר וגם להציג לכם אפשרויות של תחפושות, אני שמחה להציג את התחפושות של אור ויובל לאורך השנים. כפי שתראו, היו שנים שהתחפשו יחד ובאחרות – לא. זרמנו עם הרצונות שלהם וחומי העניין של כל אחד, יחד עם ההיצע של התופרות שהיו בסביבה, האפשרויות באמזון ועוד.

בשנה הראשונה 2012, מצאתי להם תחפושות ממש חמודות ולא כל כך קשורות אבל.. איכותיות שנתפרו אצל תופרת והועברו אליי באדיבות המשפחה ואחותי

בשנת 2013 מצאתי תחפושות ממש מהממות בקרטרס.. היה נעים, כך שהפליז לא ממש הפריע. אני יודעת שתחפושות דומות עדיין נמכרות בסניפים של קרטרס ברחבי הארץ, הן חמודות להפליא וניתן גם להתאים תחפושות כמו שאנחנו עשינו.

בשנה השלישית 2014, קיבלתי תחפושת איכותית של מיני מאוס מהתאומות של אחותי (שגדולות בארבע שנים מאור ויובל) ותחפושת איכותית של סופר מן עם שרירים מהאח הגדול איתי

שנת 2015 – קטנים קטנים, אבל כל אחד עם אהבות, דעות ותחביבים. כחובבי דיסני, החלטנו יחד שאור יתחפש למטוס ‘דסטי’ מהסרט ‘מטוסים’ ויובלי, תתחפש לאלזה מהסרט ‘לשבור את הקרח’.  חברתי הטובה יעל – נשלחה לרכוש בחנות דיסני באמריקה את התחפושות האיכותיות, ששימשו את השניים גם במהלך השנה, כשהמשיכו להתחפש שוב ושוב.

שנת 2016 – כל אחד מהשנים המשיך לבחור בתחביב או בתוכנית אהובה. יובל שאהבה מאוד נסיכות, בחרה בסופיה ואור שמגיל צעיר רוצה להיות טייס, החליט להגשים את החלום בגיל צעיר.

שנת 2017, ממשיכים עם הבחירות של אור ויובל…כל אחד אמר כל אחד מה הוא רוצה, בהתאם לתחביבים והאהבות שלו. ליובלי רכשנו תחפושת של מואנה בחנות דיסני בחו”ל (חודשים מראש דאגנו שמישהו שמבקר באמריקה יביא לה את התחפושות). אור חובב המטוסים והמכוניות, רצה להיות נהג מרוצים, אז הזמנו לו תחפושת איכותית באמזון. מעניין שהצבעים עדיין יצאו תואמים והשתלבו יופי.

שנת 2018 –  אור ממשיך עם המוטיב של הטייס אותו קיבל באהבה מאיתי, ויובל בחרה בחד קרן, תחפושת שמצאתי בפייסבוק אצל תופרת ישראלית…מוטיב בטייס קיבל ביטוי גם אצל איתי, האח הגדול שהתחפש לאסטרונאוט.

שנת 2019 הם בחרו כל אחד בתחפושת של שוטר, מבלי לדעת מה השני בחר. הזמנו תחפושות מאמזון.. התחפשות של אור הגיעה מאובזרת ושל יובל קצת פחות.. כתבתי למשטרת ישראל הודעה  בפייסבוק כדי לדעת איפה ניתן לרכוש טאג של משטרת ישראל, ולא תאמינו מי התקשר אליי!!! כל הפרטים בפוסט מפרגן למשטרת ישראל (חשוב שיהיה לינק שלא מוציא את הקורא מהאתר)

 

שנת 2020

תמונה שווה אלף מילים…

השנה.. תאלצו לחכות, כי בגיל הזה ילדים לא חושפים את התחפושת עד פורים.. אני רק יכולה לספר, שכל אחד בחר בנושא אחר שקרוב לליבו…

המשך יבוא…

חג שמח!

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום