הספרייה הלאומית תקיים במהלך חודש אוגוסט פעילות קיץ לילדים בנושא מפלצות ויצורי פלא

התאומים והילדים יכירו מפלצות ים, יצורים מהמיתולוגיה, כתבי יד ומפות עתיקות בהם מופיעים דרקונים וחדי קרן ועוד

במהלך חודש אוגוסט תקיים הספרייה הלאומית פעילות מקורית וייחודית לילדים שתוקדש להיכרות עם מפלצות ויצורי פלא בדיוניים מרחבי העולם, דרך אוספי הספרייה ואוצרותיה. 

איור – נדב (מצ’טה) יהל

באמצעות מסע מרתק של משחק ויצירה, יחשפו משתתפי הפעילות לאגדות, מיתולוגיות וסיפורי עם הנמצאים באוספי הספרייה הלאומית. כך למשל, הם יכירו איורים יפים של מפלצות במפות עתיקות מימי הביניים, בספרי הרפתקאות על עולמות בהם חיים יצורי פלא ובעיטורים על כתבי יד מיוחדים ונדירים המתארים מפלצות ויצורים פלאיים כמעט לאורך כל ההיסטוריה המתועדת בכתב. 

הילדים גם ילמדו על דמויות ידועות של יצורים כאלו כמו פגסוס – סוס בעל כנפיים החי באיי יוון; עוג – מפלצת מפחידה וירוקה, דמוית אדם; חד קרן – יצור דמוי סוס בעל קרן על המצח; דרקונים ולטאות נושפות אש ועוד. 

בפעילות הם גם ישמעו את סיפורן הייחודי של מפלצות הים ויאתרו אותן על מפת עולם גדולה במיוחד, יכירו את עולמם המסתורי של המפלצות והיצורים, יגלו את תכונותיהם הפלאיות המבוססות על סיפורי המיתולוגיה, יוכלו ליצור ספרון יצורי פלא אישי משלהם ועוד הפתעות.

איור – נדב (מצ’טה) יהל

הפעילות מיועדת לגילאי בית הספר היסודי (6-12 ) והיא תתקיים בחללים השונים של הספרייה, במשחק תחרותי, שבסופו תיפתח תיבת אוצר מסתורית. 

הפעילות מפלצות ויצורי פלא בספרייה הלאומית תחל ביום ראשון – 1/8 ותסתיים ביום חמישי 26/8 .

משך הפעילות: כשעה וחצי בשעות: 10:30 ו- 12:30 .       

עלות: 35 ₪ למשתתף (הורה מלווה חייב בכרטיס).

הרשמה ורכישת כרטיסים באתר הספרייה הלאומית: 

http://web.nli.org.il

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום