טיפים לעבודה מהבית עם התאומים או השלישייה וכללל הילדים

השמועה אומרת שבעוד כמה ימים גם כיתות א-ד יחזרו ללימודים. אם זה נכון וגם אם לא, עדיין המציאות החדשה כוללת עבודה מהבית עם הילדים.

 

לפניכם 5 טיפים לעבודה מהבית עם התאומים, השלישייה וכל הילדים בכל הגילאים:

 

1. טיפ ראשון: העירו אותם מוקדם או.. אל תתנו להם לישון יותר מדי.

סדר יום ושגרה, כוללים גם השכמה, כאילו הם אמורים עוד רגע לצאת לגן, לבית הספר היסודי, לחטיבה או לתיכון. העירו אותם במועד שיאפשר להם באמת לקום, לצחצח שיניים, לאכול ארוחת בוקר ולהתארגן לשיעור או לפעילות הראשונים בזום. (כמובן שהכנתם את המערכת כולה יום לפני😊).

2. התעוררו לפניהם.

נסו למצוא זמן בו אתם מתעוררים, שותים את הקפה בשקט (אפשר למצוא ‘פינת קפה’ גם בבית), ואולי משלימים כמה דברים שדורשים את מלוא הריכוז. כך תגיעו ליום העבודה והלימודים רגועים ונינוחים.  

3. תשכחו מעבודות הבית.

בית כמו מוזיאון, מסודר ומאורגן בימים שכולםםםםם נמצאים הוא אשליה, חלום שנגוז משהו שכרגע לא ריאלי כלל. ככל שתשלימו עם זה יותר מוקדם כך יהיה לכם טוב יותר. מקסימום, שיסתיים הזום תסדרו כולכם ותנקו יחד, כפעילות ספורטיבית וגם בעלת ערך. 

4. הקפידו שיהיו עסוקים.

אם אתם רוצים לעבוד במהלך או בין הזומים, חשוב שגם הילדים יהיו עסוקים וזה אומר – היכונ הכל מראש, כולל בהפסקות. ספרים, סרטים וגם זמן איכות משותף, יאפשרו לכולכם ליהנות מהפוגות קצרות וגם בילוי יחד.  

 

5. צאו מהבית. כולכם.

הפוגות הן חשובות… לכולכם. צאו לפעילות ספורטיבית יחד, נסו להיפגש עפ חברים שלהם ושלהם (תחת ההנחיות כמובן ועם מסכה!) כך תוכלו כולכם לשאוף קצת אוייר, תרתי משמע ולחזור מלאי מרץ. 

 

בהצלחה!

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!