מערכת שכחת ילדים לרכב בהנחה – רק כי אתם הורים לתאומים וחברי הקהילה שלנו!

הכותרות זועקות, ההורים חלוקי דעות אבל בסופו של דבר, החל מחודש אוגוסט חובה להתקין ברכב פרטי שמסיע ילדים, בני ארבע ומטה, מערכת שכחת ילדים.

רגע לפני שאתם מקבלים מוצר איכותי, בעל תו תקן ובהנחה, בואו נעשה סדר בבלגן ונבין על מה מדובר.

מה אומרות התקנות?

לפי התקנות מחויב כל רכב פרטי או מסחר עד 3.5 טון המסיע ילדים עד גיל 4, להתקין ברכבו מערכת למניעת שכחת ילדים. מדובר על הורים, סבא וסבתא, וכל מי שמסיע ברכבו ילדים בגילים אלה, באופן קבוע או באופן חד פעמי. 

 

ממתי חובה להתקין מערכת שכחת ילדים ברכב?

החל מה-1 לאוגוסט 2021, ייכנסו התקנות החדשות של משרד התחבורה המחייבות התקנת התקן נגד שכחת ילדים ברכב עבור כל ילד עד גיל 4. חוק דומה הוחל באיטליה ולראשונה בעולם ב-2018, ישראל זו המדינה השנייה שמיישמת את החוק.

 

ומה יקרה למי שלא יתקין את המערכת ברכבו?

אי ציות לתקנות יגרור קנס מוערך של 250 ש”ח + 4 נקודות חובה ברישיון. 

 

מה זה מערכת לשכחת ילדים?

מדובר על מערכת המונחת על מושב הרכב של התינוק/הילד, ומסוגלת לזהות את נוכחותו על ידי תקשורת עם היישום הייעודי.  במידה וההורה משאיר את הילד ברכב, הוא יקבל חיווי בטלפון הנייד ועל ידי אזעקה חזקה ועוד אחת חזקה יותר, במידה והמבוגר אינו חוזר לרכב אחרי 40 שניות.

 

על איזו מערכת מדובר?

שיתוף הפעולה שלנו מציע לכם מערכת שכחת ילדים לרכב במחיר ממש משתלם, מאושר משרד התחבורה ועם בדיקת תקן ישראלי, אירופאי ואיטלקי. מדובר על חברת Babini הישראלית, המשווקת את המוצר האיטלקי Tippy, אשר בדומה ליתר המוצרים, עומד בתקנות החוק האיטלקי המקובלות גם בארץ.

 

איך זה עובד?

המערכת המצוידת בבלוטות’ לנייד ובאזעקה חזקה, מזהה את נוכחותו של הילד ברגע שהוא מתיישב ועד שהוא קם, וכוללת ממשקים בעברית לאפליקציה ולאתר. במידה והנהג לא חוזר לרכב תוך 40 שניות, יישמע צליל נוסף של האזעקה ושתי הודעות טקסט יישלחו באופן אוטומטי לשני מספרי החירום שהוגדרו מראש.

 

באילו מקרים אין צורך לרכוש מערכת שכחת ילדים ברכב?

רק במידה ויצרן הרכב התקין מערכת מקורית העומדת בתו התקן, זאת על פי הוראות משרד התחבורה. שימו לב שהמערכת רשומה ברישיון הרכב בנוסף למערכות בטיחות נוספות שהותקנו ברכב בזמן ייצורו.

 

איך בוחרים מוצר איכותי וטוב?

  • מערכת המאושרת על ידי משרד התחבורה הישראלי.
  • מוצר העומד בתו התקן הישראלי והאירופאי.
  • הוא אינו פולט קרינה מזיקה על פי תקן.

 

ועכשיו המוצר במבצע מטורף  –

במכירה מוקדמת ועוד הנחה רק עבור חברי הקהילה שלנו

(כי אנחנו יודעים שתאם בטח צריכים שניים או שלושה) 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום