פעילויות אונליין מהותיות ומגבשות לכל המשפחה במקום אחד לתאומים ולכל הילדים

כשבחוץ מחשיך כבר בחמש אחה״צ והטמפרטורות יורדות, מתבקש לחפש פעילות במקום חמים ונעים ורבים מעדיפים להישאר בבית עם הילדים. ב”מהותי” מקבוצת אריסון החליטו לרכז את כל פעילויות האונליין החינמיות שלהם למקום אחד, כדי לאפשר לעשות פעילויות מגבשות ומהנות יחד מבלי לצאת מהבית.

ודרך אגב… אנחנו ממליצות גם על הפעילות הפיזית במרכז שהחלט שווה ביקור!

באתר האונליין של מהותי תוכלו למצוא מספר פעילויות המתאימות לכל המשפחה:

‘זמן משפחתי’ –

אפליקציית אונליין חינמית וקלה לתפעול, עם משחקים משפחתיים מגבשים וקלילים, דרכם אנו לומדים להכיר קצת יותר טוב את עצמנו וגם את בני המשפחה האחרים.

ב”זמן משפחתי” תוכלו ליהנות מ-5 משחקים שונים: המשחק “שאלה בהפתעה” יפתיע אתכם עם שאלת התבוננות שגם תעניק לכם נקודה, משחק “ההעדפות” ייתן לכם הצצה לדמיון והשוני בין בני המשפחה, “מי במרכז” ייבחן כמה אתם מכירים אחד את השני, “הדיג’י” יקפיץ לכם שירים לפי האסוציאציות שלכם והמשחק “מתאים” יסב את תשומת ליבכם למה שחיובי וחביב במשפחה.

מיינדפולנס הורים וילדים –

מהותי בשיתוף עם אפליקציית my Medi, מזמינים אתכם לסגל הרגל – לקחת רגע, להיפרד מהמתחים ולמלא את הגוף באהבה, בעזרת סרטוני מיינדפולנס בהדרכת מיכל ינאי.

לתרגול מיינדפולנס יתרונות רבים וכשמתחילים בגיל צעיר רוכשים כלים מעולים להתמודדויות כאלה ואחרות בחיים. הילדים לומדים להכיר את התחושות והמחשבות שלהם, ולבחור איך להתייחס אליהן. התרגול מסייע לוויסות חושי, הפרעות קשב וריכוז, העלאת ביטחון וערך עצמי, מציאת אושר פנימי שלא תלוי בדבר, הפחתת מתחים או חרדות ושיפור מצב הרוח.

צילום – יאיר שגיא

שעת סיפור מהותית –

סדרה של 23 פרקים המיועדים לילדים בגילי 3-7, וכוללים סיפורים נפלאים, מצחיקים, מרגשים ומהותיים שמוגשים על ידי מיטב המספרים: דנה דבורין, משה פרסטר, תמי בראון אלקלס, הדס לייבוביץ והילה צור. הסיפורים ל’שעת סיפור’ נבחרו כך שיהיה בהם תוכן שילמד את הילדים כל פעם משהו חדש, יסייע להם לגלות את הכוחות הייחודיים שבהם, ויזכיר להם שוב ושוב שכל אחד מהם הוא יחיד ומיוחד.

בנוסף לסיפורים לקטנטנים, הוסיפו במהותי פרק בונוס מיוחד להורים, ובו הסופרת מיריק שניר מדברת על כתיבה לילדים.

לכניסה לפעילויות האונליין של “מהותי”  – https://www.mahuti.co.il/online/

 

מרכז מהותי מקבוצת אריסון הוא מרכז פעילות חווייתי, העוסק בהתפתחות אישית והיכרות עם העצמי, באמצעות שימוש בכלים ייחודיים, אינטראקטיביים ומהנים. חזון המרכז הוא העמקת המודעות העצמית וקידום האני הפנימי, באמצעות דרך חיים חיונית, המובילה לשלום פנימי וסביבתי, ומדגישה את הייחוד של כל אחד ואחת מאתנו.

 

“מהותי” הינו חלק מארגון מהות החיים, אשר נוסד בשנת 2001 על-ידי שרי אריסון, כחלק מקבוצת אריסון לתועלת הציבור וללא מטרות רווח.

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!