בואו נהפוך את זמן המסך לזמן איכות -בוגי ווגי – סדנאות ריקוד ותנועה לקטנטנים וגם לתאומים מאת רננה רז ועילאיה שליט

וגם אתם ההורים יכולים ליהנות מזה!

כדי שהילדים יוכלו ליהנות מזמן מסך כיפי ומשמעותי, יזמו במרכז “מהותי” מקבוצת אריסון, שיתוף פעולה עם מיזם “בוגי ווגי” – סדנאות ריקוד ותנועה לילדים. את הסדנאות מעבירות הכוריאוגרפית והיוצרת רננה רז, ועילאיה שליט, רקדנית ומטפלת בתנועה, הכל לצפייה מהבית לבילוי מהנה עם הילדים!

 

במהלך ה”בוגי ווגי” הילדים לומדים להביע את עצמם בתנועה ולהכיר את הגוף שלהם, במרחב שמאפשר את כל קשת הרגשות שהם חווים. בבוגי ווגי הילדים מביעים עצמם בתנועה הנוצרת מתוך העולם שלהם ועבורם, עולם שיש בו רגשות מכל מיני סוגים ובבוגי ווגי הם זוכים למקום, פורקן וביטוי בתנועה.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, יצרו ב”מהותי” סדרה של סרטוני פעילות, המיועדים לילדים בגילאי 3 עד 6.  

הסרטונים נמצאים לעמוד הפייסבוק של “מהותי” ויהיו פתוחים לקהל הרחב. 

 

דרך הסרטונים, יגלו הילדים סביבה תומכת, המעודדת תחושת מסוגלות, ומזמינה את הילדים לעשות את ה”בוגי ווגי” בעצמם, בדרך שלהם. ‘מהותי’ מזמין את ההורים והילדים לנוע עם הבוגי ווגי, לפגוש יתוש שעוקץ, חייזר שקופץ, וטרול שיצא בריקוד. דרך הסרטונים, הילדים וההורים מקבלים הזדמנות להתנסות ולהשתתף בפעילות גם מהבית, מאיזה מסך ובכל זמן ומקום שיבחרו. 

 

מרכז מהותימקבוצת אריסון הוא מרכז פעילות חווייתי, העוסק בהתפתחות אישית והיכרות עם העצמי, באמצעות שימוש בכלים ייחודיים, אינטראקטיביים ומהנים.  חזון המרכז הוא העמקת המודעות העצמית וקידום האני הפנימי, באמצעות דרך חיים חיונית, המובילה לשלום פנימי וסביבתי ומדגישה את הייחוד של כל אחד ואחת מאתנו.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!