עגלת התאומים שמתאימה לטיולים – יש דבר כזה?

קרדיט תמונות: בייבי ג'וגר USA

עונת הטיולים בפתח וזה אומר שהאביב אוטוטו כאן וסגרים, נכון לרגע זה לא נצפים באופק.

רגע לפני שאתם אורזים את הפקלאות ומתחילים לטייל בארץ לאורכה ולרוחבה, חשוב שתדעו מה עושים עם עגלת התאומים, ואיך היא יכולה לעזור לכם לטייל בנוחות ובטיחות.

החדשות הפחות טובות, שאין עגלת תאומים ייעודית לטיולים ולמסלולים. החדשות הטובות הן, שאם תבחרו את העגלה הנכונה, תעלו על דרך המלך, תרתי משמע.

צילום: בייבי ג’וגר USA

רשת ‘עגליס’ המציעה שירותים ומוצרים לתינוקות וילדים, המתמחה בתאומים, מעניקה כמה טיפים חשובים, רגע לפני שאתם יוצאים:

  • בלמים. בחרו עגלת תאומים עם בלמים איכותיים ונוחים לתפעול, שיאפשרו לכם עצירה מוחלטת גם כשאתם בשטח. וודאו כי כל אחד מהתאומים, לא מצליח להגיע לידית של הבלמים… ולשחרר אותה…
  • בסיס רחב. עגלות תאומים בעלות בסיס רחב, נוטות פחות להתהפך, דבר חשוב במיוחד במהלך טיול.
  • יציבות. עגלה שמלווה אתכם לאורך מסלול בדרגת קושי קלה או יותר, חשוב שתהיה יציבה לאורך כל הדרך. לפני שאתם רוכשים את העגלה, וגם אם אינכם מיטיבי לכת, וודאו שהיא יציבה. זה חשוב גם כשמטיילים בעיר, במיוחד עם תאומים.
  • עגלה קלת משקל ונוחה לתמרון. גם אלמנטים אלו, יאפשרו לעגלה להיות יציבה וניידת על פני השטח. ישנם עגלות בעלות גלגלים מסתובבים אותם ניתן לנעול בקלות וביעילות.

צילום: בייבי ג’וגר USA

  • סל אחסון. גם אם אתם לוקחים אתכם צידנית, תיק גדול, תיק קטן ועוד, ישנם מסלולים המיועדים לעגלות שיאפשרו לכם הליכה נוחה ומהנה, אז למה לקחת אתכם את כל הבית? קחו מה שבאמת חשוב למסלול המסוים ושימו הכל בסל האחסון של העגלה. זה ישאיר לכם גם את הידיים פנויות לטיפול בתאומים ואולי אפילו לצילומים.
  • קיפול נוח וביד אחת! תארו לעצמכם שאתם באמצע טיול, כל החברים מחכים אבל אתם, עסוקים בפתיחת העגלה או קיפולה. עכשיו דמיינו שהתאומים עייפים ובוכים.. בלגאן שלם! עגלת תאומים שמתקפלת בנוחות ובקלות, חשובה במיוחד כשמטיילים ושכולם, במיוחד התאומים, עייפים.
  • הרחיקו את העגלה מהשמש. כשמזג האוויר חם במיוחד, לאחר שסיימתם את המסלול, הקפידו להניח את העגלה בצל. זה גם יעזור לתאומים להיות באווירה קרירה ונעימה, וגם ימנע בלאי מיותר של העגלה. שהות ממושכת בשמש חזקה, עלולה לגרום לחתיכות פלסטיק ומתכת להתחמם עד כדי יצירת כוויות לתאומים.
  • נסיעה בתנאים מאתגרים. ישנן עגלות תאומים עם גלגלים איכותיים ומסתובבים, שהופכות לאמצעי תחבורה נוח להורים המחפשים גיוון והתאמה גם כשמדובר במסלולי טיולים.
  • מגן שמש. ישנן עגלות המגיעות עם מגן שמש רחב ועוצמתי, המספק הגנה UPF+50 על האזור בו יושב כל אחד מהתאומים.

 

להטבה הבלעדית לקהילה שלנו בכל חנויות עגליס לחצו כאן

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!