איך מניקים תאומים? סדרת סרטונים שעושה סדר בעניינים

אז לבקשתה של אחת הבנות המהממות בקבוצת ווטס אפ של “מזל תאומים” ביקשה ממני לעשות קצת סדר בעניין הנקת תאומים. ביקשה יפה, מה לא נרים את הכפפה?

להניק תאומים זה מאתגר, ללא ספק

אבל כפי שכבר כתבתי על זה בעבר (בפוסט קצת על הנקת תאומים, חוויות וטיפים שהצילו אותי) אני מאמינה שככל שתקראי על זה יותר לפני הלידה ותהיי מודעת מראש לקשיים, לפתרונות, למשברים ולהנאה והסיפוק שמחכים לך – סיכוי טוב שתצליחי. כי אם תבואי קלולס ללידה, תקבלי את שוק חייך משני גורים שלא יורדים לך מהציצי, מהשריפה בפטמות בהתחלה ומהגודש הלא נורמלי, בלי לדעת שזה לא תמיד יהיה ככה, בלי לקרוא מה זו קפיצת גדילה, בלי להצטייד מראש במשחה טובה לפטמות וטלפון של יועצת הנקה מעולה – את צריכה להיות ברת מזל כדי להצליח.

כדי לעזור הכנתי עם שרית פאר – יועצת ההנקה המהממת שלי, סדרה של שלושה סרטונים על שלושת התנוחות הנפוצות להנקת תאומים. כי לפני הכל צריך להבין פיזית איך עושים את זה. השתדלנו שהסרטונים יהיו קצרים יעילים וממצים, בכל שאלה נוספת אני ממליצה בחום לפנות לשרית, מדובר באישה שהצילה את ההנקה למאות נשים, ואני לא מגזימה. היא אלילה. הכי קל לפנות אליה בדף הפייסבוק שלה או באתר שלה

אם אתן כבר מניקות אבל לא בטוחות איך לתכנן את ההנקות והשאיבות בצורה הטובה ביותר, הכנו לכן גם סרטון על שלושת הטקטיקות בהנקת תאומים – הנקה בלבד, שאיבה, שילובים…. בקיצור, מלא מידע חשוב למניקות והריוניות.

כדי לראות את הסרטון לחצו כאן.

חשוב להגיע מוכנות ולהבין לקראת מה אתן הולכות. כדי לא לפספס את הסרטון הבא אני ממליצה להרשם לניוזלטר של “מזל תאומים” (יש בתחתית הפוסט חלונית להשארת פרטים) כדי לקבל הכל ישירות למייל.

תנוחה מספר אחת להנקת תאומים – פוטבול

תנוחה מספר שתיים להנקת תאומים – רכבת

תנוחה מספר שלוש להנקת תאומים – וי

בהצלחה!

קרן

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!