מי אנחנו?

הורים לתאומים ולשלישיות מתמודדים עם אתגרים בהם נתקל כל הורה וגם עם סוגיות נוספות וייחודיות , הנובעות מעצם גידולם של שנים או שלושה ילדים שנולדו יחד: שניהם/שלושתם ביחד וכל אחד לחוד.

מטרת האתר הקהילתי  2wins – כל מה שהורים לתאומים צריכים להעניק להורים לתאומים, לשלישיות ולרביעיות את המענה לצרכים והאתגרים הנפשיים, פיזיים, כלכלים וחברתיים הניצבים בפניהם, במטרה לתרום ולהעצים את חווית ההורות הנפלאה והמיוחדת שלה הם זכו. המרכז יעניק תוכן מקצועי ומידע מאת מומחים ואנשי מקצוע ממגוון תחומים.

2wins – כל מה שהורים לתאומים צריכים  נועד ללוות את הורי הקהילה שלנו החל משלב ההיריון , במהלך השנים הראשונות, בשלב הכניסה לגן ולבית הספר ועד לבגרות.

האתר יעניק להורים ולמשפחותיהם תוכן מקצועי במגוון נושאים, מידע מקצועי ממיטב המומחים ואנשי מקצוע ממגוון תחומים רלוונטים, טיפים, פעילויות מגוונות, ושירותים נוספים לקהילה הולכת וגדלה של הורים.

אנו מודעים לחוויה הנפלאה שבגידול ילדים בכלל ותאומים או שלישייה בפרט וברצוננו להעצים את ההנאה להורות מיוחדת ומתגמלת זו.

במטרה לשפר את השירות שאנו מעניקים במסגרת האתר ודף הפייסבוק שלנו, נשמח לקבל הצעות לייעול, רעיונות, תמונות וכל דבר שיאפשר לכם לחלוק איתנו את שאתם מרגישים, לשתף ולהיות חלק מקהילת ההורים בכלל והורים לתאומים ושלישיות בפרט.

בהצלחה…
צוות 2wins

 

דבר המייסדות                                                                                                                            

הורים יקרים…
בעקבות לידת התאומים של כל אחת מאיתנו, החלטנו לפנות לדרך חדשה – ישנה ולהעניק מהידע והניסיון האישי, והמקצועי שלנו לכלל ההורים עם תאומים או שלישיות. החלטנו להקים מרכז תוכן שהוא גם בית, שיאפשר בראש ובראשונה להורים לתאומים ושלישיות – לשאול, להתייעץ, לשתף, להתרגש, לקבל מידע מקצועי ולהיות חלק מקהילה ויראלית ופיזית כאחד. אנו מקוות שתמצאו מענה לסוגיות איתן אתם מתמודדים, ותהפכו לחלק מהקהילה שלנו.

ההורות בכלל והורות לתאומים או שלישייה בפרט, מאפשרת לנו לבנות קן חם, אוהב, מלא שמחת חיים ואהבה, וגם לחזור בעצמנו לתקופת הילדות. באמצעות רכישת הכלים הנכונים, מתוך ארגז הכלים שאנו יוצרים ובונים, נוכל להפוך תקופה זו לנעימה יותר, רגועה וכך להשפיע על הדינאמיקה המשפחתית ולהעצים כל אחד מבני הבית.

זכיתם בחוויה נפלאה, תיהנו מכל רגע…

אנו בתחילת הדרך, אותה נסלול ובה נלך יד ביד איתכם.
כשותפים לדרך, חשוב שתחוו דעה, תציגו שאלות או בקשות.

אנחנו פה בשבילכם…

קרן איתן
נשואה ואמא לשלושה
ארבל וירדן וינאי

גלי לויטה ליבוביץ
נשואה ואמא לשלושה 
איתי  אור ויובל

מנכ”ליות ומייסדות 2wins – כל מה שהורים לתאומים צריכים

info@2wins.co.il 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום