כפכפי IPANEMA בשיתוף פעולה עם מעצב העל פיליפ סטארק

ipanema with starck 199 שח צילום יחצ 8

מותג הכפכפים הברזילאי, IPANEMA משיק לקיץ 2016 קולקציית סנדלים וכפכפים ייחודית, פרי שיתוף פעולה עם המעצב בעל השם העולמי פיליפ סטארק – Ipanema with STARCK.

סטארק יוצר בכישרון ובמיומנות עיצוב מינימלי ואורגני על מנת להגות מחדש קולקציה של סנדלים מודרניים ואלגנטיים’ הנגישים לכל מי שחושקת בחדשנות מתוחכמת ואופנתית.

הקולקציה החדשה כוללת ארבעה דגמים שונים, המוצעים ב-12 צבעים – סך הכול 48 שילובים. 

 

ipanema with starck 199 שח צילום יחצ 8

 

“קולקצית Ipanema with STARCK בודקת את הטריטוריה של אלגנטיות והידור השזורים במינימליזם מוחלט. כאשר מגיעים להידור תמורת דולרים או יורו ספורים, זה כבר לא קסם; זהו נס מודרני” אומר פיליפ סטארק.

כל אישה יכולה ליצור את הבחירה שלה מתוך מגוון עיצובי הרצועות והצבעים המייצגים נאמנה את הצהרת החיים הייחודית לה. פלטת הצבעים של הקולקציה היא שילוב של גוונים טבעיים עם גוונים של פירות הדר הכוללים לבן, שחור, גוון מעושן, צהוב חומצי, כתום, ורוד, צהוב שקוף, וכתום שקוף. הדגמים הפשוטים והנקיים מתאפיינים בהידור אורגני, בטוהר, בקלילות תוך מתן כבוד לגוף האדם.
הקולקציה המתמקדת בקיימות מיוצרת עם 30% חומרים ממוחזרים והיא 100% ניתנת למיחזור.
על מנת לקבל את העיצובים של פיליפ סטארק, חברת איפנמה שינתה את תהליך הייצור שלה לתהליך ידני ומקצועי יותר. תהליך הייצור עושה שימוש בטכניקה של הזרקת פלסטיק על מנת להבטיח נוחות ואיכות. חיבור הרצועות לסוליה מתבצע ידנית ומאפשר התאמה מושלמת לכל הנשים.

 

ipanema with starck 239 שח צילום יחצ 10

 

IPANEMA הוא מותג של סנדלים וכפכפים אופנתיים ושיקיים המיוצרים בברזיל, אשר נקרא על שמו של אחד מחופי הים האקזוטיים והמפורסמים ביותר בעולם. 

פיליפ סטארק הוא יוצר, מעצב וארכיטקט צרפתי בעל שם עולמי.  ממוצרים יומיומיים כמו רהיטים ומסחטות לימון, ועד יכטות ענקיות מהפכניות, טורבינות רוח, אופניים חשמליים או בתי מלון ומסעדות ששואפים להיות מקומות מופלאים, מעוררים ומלאי חיים – סטארק יוצר פריטים ומקומות לא קונבנציונאליים שמטרתם בראש ובראשונה היא איכות הקודמת ליופי. 
www.starck.com

מחיר מומלץ לצרכן – 199 ₪- 239 ₪

Ipanema with STARCK להשיג ברשת חנויות crocs&more ברחבי הארץ

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום