טיפים לרכישת נעלי חורף לתאומים

 

הטמפרטורות יורדות ובערבים מתחיל להיות קריר, וזה בדיוק הזמן לרכוש נעלים סגורות.

קבלו מאתנו, טיפים לרכישת נעלי החורף לתאומים ולכל הילדים:

התאמת הנעל למבנה הרגל– שלב רכישת הנעל, חשוב לבדוק את מבנה רגלו של הילד – צר או רחב. יש לבחור את סוג הנעל, המעוצבת והמתוכננת בהתאם.

אופן סגירת הנעל – את נעלי הילדים ניתן לרוב לסגור באמצעות שרוכים או סקוצ’. בגילאים צעירים יותר, מומלץ לבחור בסקוצ’ עם סגירה מדויקת, המאפשרת נוחות מקסימאלית לילד או לילדה. בצורה זו, ניתן גם להתאים את רוחב הנעל בהתאם לגודל כף הרגל.

שימוש ברפידה – מומלץ לבחור נעליים המגיעות עם רפידה מרופדת, אשר תעניק תמיכה לרגל, בעת עמידה, הליכה או ריצה.

בחירת מידה מתאימה – רגליהם של הילדים גדלות מהר. במטרה לאפשר שימוש בנעל לאורך כל העונה, מומלץ לבחור נעל  שתהיה גדולה בחצי מידה יותר ממידת נעל הילד בפועל. כאשר אצבעות כף הרגל מגיעות אל קו התפר של הרפידה, מדובר בנעל מתאימה דהיינו – חצי מידה יותר ממידת הנעל בעת הרכישה.

 

 

עיצוב הנעל וההרכב של חלקיה – חשוב שיהיו מותאמים לעונת החורף. מומלץ לבחור בנעליים מחומרים קלילים יותר, במטרה להופך את הנעל לקלילה יותר ובכך למנוע גם הזעת יתר.

צבעוניות – כדאי לבחור בצבעים, שיתאימו לעונה הקרה וגם יאפשרו שילוב טוב עם מגוון רחב של בגדים.
הצבע האפור וצבעי בז’ על גווניו, מאוד אפנתיים העונה. ניתן גם לראות בחורף 2015-6, מוטיבים של שלכת כמו: פרחים כהים או כוכבים, אשר באים לידי ביטוי באפנת הילדים העכשווית.

כאשר רוכשים נעליים לאחים תאומים או שלישייה, יש נטייה לעודד אותם לחלוק. עדיף לא לעשות זאת בשל העובדה, כי לכל ילד ישנו מבנה רגל שונה ואופן הליכה אחר. הדבר משפיע באופן ישיר על התצורה הסופית של הנעל ולכן ובניגוד לפריטי לבוש, מומלץ כי כל ילד ינעל את הנעליים שנרכשו עבורו בלבד.

 

בהצלחה!

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!