עו"ד פזית שני – דיני משפחה וגישור

עו"ד בתחום דיני משפחה, מגשרת מוסמכת בגישור משפחה ונדל"ן

0 218

 

אימא לילדה בת 4.5 ולתאומים בני 3

תחום דיני המשפחה העוסק בדיני נפשות, הינו תחום מורכב הדורש תעצומות נפש רבות, שכן הוא נושק ונוגע בנקודות רגישות ואישיות הקיימות בין בני המשפחה בכלל ובני זוג וילדיהם בפרט. לפיכך, דרושה יכולת הבנה, סובלנות, סבלנות, הזדהות, יסודיות, גיבוש אסטרטגיה וראיה אובייקטיבית תוך קבלת פתרון יעיל וטוב לכל בני הבית. במהלך הטיפול במשפחה חשוב לשים לב לטובת הילדים, לגלות רגישות לצרכים של כל אחד מבני הבית ולמזער ככל שניתן נזקים במאמץ לסיים את תהליך הגישור והמחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט באופן יצירתי ומקצועי. האני מאמין שלי הוא לתת ולתרום מהידע והניסיון שלי למען הקהילה ולכן אני מקדישה חלק מזמני גם לפעילות והתנדבות בארגונים שונים.
לאחר לידת ילדים (בין אם אחד או יותר) הזוגיות עוברת שינוי משמעותי המשפיע על כל אחד מבני הזוג וגם על שניהם כיחידה אחת. כשנולדים תאומים או שלישייה, האתגרים שעומדים בפני בני הזוג מועצמים.

חשוב לגלות את הסימנים הראשונים למשבר בטרם מגיעים למצב בו חוסר התקשורת והדינאמיקה מובילה לנקודת אל חזור. גם כאשר נראה כי הסיכויים להגיע לעמק השווה קלושים, ניתן להיעזר באיש מקצוע מתחום הייעוץ הזוגי, או לפנות להליכי גישור בטרם פניה לערכאות.

פזית

[email protected]

 * המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.