איך בוחרים תיק גן – ועל מה חשוב להקפיד כשמדובר בתאומים?

בחיר תיק גן לתאומים

הזמן עובר מהר כשנהנים ועוד רגע (חודש) מתחילה שנת הלימודים החדשה

האם אתם מוכנים ומצוידים – ועל מה חשוב להפקיד כשרוכשים תיק לגן, ומה עדיף: טרולי או תיק כתפיות?

 בגדים להחלפה, בקבוק מים, היצירות של התאומים (מי אמר נפרדות ולא קיבל?) – תיק גן אמור לאחסן קצת פחות מתיק בית ספר ועדיין –הוא אמור להיות יפה, נוח, פרקטי ולאפשר אחסון ראוי גם לקטנטנים.

 

 

ליאור פרידמן – היבואן הרשמי של חברת בןבת (benbat) הישראלית מסביר:

  1. הכנה מוקדמת – רגע לפני שאתם רוכשים תיק וודאו מה הצרכים של הגן: האם קיים צורך לאחסן בתיק בקבוק מים וארוחת בוקר? האם ישנו תיק ספרייה או שגם את הספר יש לשים בתיק?
  2. גיל הילד – פעוטות בני שנתיים יזדקקו לבגדי החלפה וגם חיתולים – הדורשים נפח תיק גדול יותר.
  3. כתפיות או לא להיות –
  4. הקשיבו לילד – שצפו את הילד/ה בעת הרכישה. תנו להם לבחור את צבע התיק, הדוגמא ווודאו שהוא נוח כמה ימים לפני תחילת הגן ולא ברגע האחרון. שימו לב שהבסיס של התיק מונח טוב ובנוחות על אזור הגב התחתון של הילד.
  5. הגדול לא תמיד קובע החוזק כן – ילדים קטנים הנם מאוג פעלתנים גם בדרך אל וחזרה מהגן. בנוסף להיותו איכותי, חשוב שהבד ממנו עשוי התיק יהיה חזק ועמיד לאורך זמן.
  6. הקפדה על ניקיון – בקבוק חלב שנשפך, מים או מיץ, כריך שנשכח בתיק – תרחישי אימה אלו ואחרים אמורים לקבל מענה בכביסה. חשוב שתיק הגן יהיה עשוי מחומר שניתן לכבס בקלות ולנקות גם עם מטילת לחה.

ישנם הורים לתאומים שמקפידים לבחור את אותו התיק לשניהם – במטרה למנוע קנאה. אחרים – יתעקשו דווקא לבחור ביקים שונים – במטרה להדגיש את היותם אינדיבידואלים.

כאשר מדובר בתאומים חשוב לבחור לכל אחד תיק בהתאם לצרכים ולרצון שלו – גם אם יבחרו שניהם באותו תיק. זוהי דרך נוספת לתת לכל אחד מהם ביטוי, כשלב נוסף בנפרדות, שתבוא לידי ביטוי גם בתקופת הגן.

 

ועכשיו – תיקי האוכל של חברת בןבת (benbat) במחיר מיוחד רק כי אתם הורים לתאומים (או שלישייה או יותר)

רוצים גם אתם לזכות הטבה? לחצו>> תיק אוכל לגן בהנחה

 

 

 

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!