אירוע פתיחת השנה שלנו להורים לתאומים ושלישיות

אז מה היה לנו??
אחרי שבועות של הכנות והתרגשות היה לנו ביום שישי את האירוע המדהים להורים לתאומים ושלישיות!! זו כבר הפעם השלישית שאנחנו מתכנסים מחוץ לאינטרנט, ומפגינים את הכוח המדהים שיש לקהילה שלנו.

תודה רבה רבה לכל ההורים (וההורים שבדרך) שהגיעו לשישי של כיף, לפגוש הורים לתאומים וללמוד מהמומחים שלנו איך להיות ההורים הכי טובים לתאומים שלהם. מרכז האירוע היה הרצאות וייעוצים אישיים של המומחים שלנו ובראשם שתי המאסטריות לתאומים:  ורד בן פורת מרכז תאומים ומשפחה (שהעבירה הרצאה על זוגיות והרצאה על התמודדות עם תחרותיות והפרדה במסגרות של התאומים)

.

ואיילת קופל להב שהרצתה וייעצה בכל הנוגע להנקת תאומים וליווי לידת תאומים.

תודה רבה לסוללת המרצים המוכשרים שלנו:

דוקטור ישראל הנדלר  – שנתן הרצאה מרתקת על הריון מרובה עוברים לכל ההריוניות שלנו

 

 

 

 

 

 

קרן דור – לגדל תאומים ברוגע: ליווי והדרכה למשפחות עם תאומים, – שהעבירה הרצאה על גיל שנתיים בתאומים

 אודליה אלכסנדרוביץ אימון למציאת הייעוד האישי, שדיברה על איך למצוא מחדש את הייעוד האישי לאחר לידת תאומים

שרון מזרחי – שהעבירה הרצאה על איך לנהל את כלכלת המשפחה בלי להכנס למינוס 

 גילה בטיטו-פרץ, המומחית לענייני שינה (או חוסר שינה) בתאומים שהסבירה איך ישנים לילה שלם עם תאומים בבית 

 חנה גנות אדמנית- בבדו.בית לתאומים ומשפחה, דיברה על הצבת גבולות והתמודות עם מריבות בין התאומים

תרי – מדריכה ומלווה פרקטית לאימהות יחידניות והורים לתאומים. ייעצה לגיבורות האמיתיות שלנו – יחידניות עם תאומים.

אנחנו לא מפסיקות לקבל הודעות תודה מהאורחים באירוע שסיפרו כמה המומחים שלנו עשו להם סדר בראש, נתנו עצות מועילות והכניסו קצת הגיון לכל הסיפור הזה של לגדל תאומים או שלישייה. כל המומחים שלנו ישמחו להמשיך לייעץ לכם גם בפרטי! כדי להגיע לדף העסקי שלהם פשוט לחצו על שמם פה למעלה וכתבו להם הודעה.

 אבל לא רק מומחים היו לנו. גם מתנות!! תודה רבה  לנוטרילון ומאמא גורו מועדון הצרכנות של האמהות שחילקו מתנות לכל משתתפי האירוע.

       

וכמובן תודה רבה ל Bibu Baby שהעניקו מנשא תאומים מושלם לליאת מרדכי, לתיקי Gitta גיטה שהעניקו תיק החתלה כפול מעלף ללימור צמח ול עגליס- ליסינג, השכרה ומכירת עגלות לתינוק שפינקו את רבבה אקווה בשובר קנייה אצלם! עוד 16 משתתפים בכנס שלנו זכו במשחקים המדהימים של ניתן באהבה.

תודה ל BOO chic על דוכן הבגדים המהממים שהביאו לכנס.

תודה ל בית הפנאי נס ציונה על האירוח הנהדר והמפנק לקהילה שלנו, ל Lilla – הפקות ואירועים על ההפקה המושלמת עד הפרטים הקטנים ביותר ול Moran rubin photography-מורן רובין צלמת הכשרונית שצילמה את כל האירוע במקצועיות הבלתי מתפשרת שלה.


ובנימה אישית – המפגשים שלנו למשפחות עם תאומים ושלישיות הם השיא של הפעילות השוטפת שלנו גלי לויטה ליבוביץ וקרן איתן  למען הקהילה המדהימה שלנו. כאמהות לתאומים בעצמנו אנחנו מרגישות את הצורך בשיתוף, בידע מקצועי, באירועים שמבינים את הצרכים שלנו, הורים לתאומים ושלישיות, משלב הלידה ולאורך השנים כשהילדים גדלים. תודה לכל מי שניגש, סימס, התקשר או כתב לנו, שהפעילות שלנו עוזרת לו. זו הסיבה שאנחנו עושות את מה שאנחנו עושות. היה כיף לפגוש אתכם, כבר לא יכולות לחכות לכנסים הבאים!!
שלכם
גלי וקרן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!