אמא’לה מתי נגמר החופש הגדול? – PDF להורדה לתכנון חודש אוגוסט

אז מצאתי דרך מדהימה לגרום לילדים לקבל תחושה של זמן, ולתת להם תשובה ויזואלית למתי מגיע מה שהם מצפים לו – יום הולדת, טיול לחו”ל, שאבא יחזור מהמילואים, או מתי מגיע משהו שאנחנו מצפים לו – קרי, ספטמבר.

סתם, אני צוחקת. כבר כתבתי בעבר שאם יש משהו שעוזר לי לעשות סדר בחופשים (פסח וחופשת הקיץ) זה לו”ז מסודר של מה קורה כל יום, תלוי על המקרר ומרגיע אותי. עכשיו הילדות כבר מספיק גדולות בשביל להבין לוח כזה. אצלנו נוצר צורך כזה בגלל המעבר שלנו לאפריקה – רציתי להכין מין “טבלת יאוש” שכל יום נסמן בה איקס עד הטיסה. אבל הפעם לא עשיתי את זה בעצמי – מצאתי את “לוח אמאמתי” – מעצבת מדהימה שעיצבה לנו לוח אישי להורדה עם השמות של הבנות, החוגים, היום שסבתא אוספת מהגן, הכל “הושתל” בתוך הלוח שנשלח אלינו במייל, הודפס ונתלה על המקרר. 

אם תרצו להכין לעצמכם לוח כזה לכבוד אירוע מתקרב אפשר לעשות את זה דרך דף הפייסבוק של אמאמתי אבל בינתיים, החלטנו להעניק לכם במתנה לוח תכנון צבעוני וקיצי לתכנון חודש אוגוסט, אותו תוכלו להדפיס, לתלות על המקרר ולכתוב בו מה התכניות לכל יום בחופשה. מעבר לסדר שזה יעשה לכם בראש, גם את הילדים זה ירגיע ויחד איתם גם תוכלו לספור לאחור את מספר הימים שנותר עד לחופש הגדול

איך מקבלים את המתנה השווה הזו? קל. לוחצים כאן כדי להכנס לדף של “אמאמתי” ובמקום ללחוץ על כפתור הקנייה שדרכו עושים לוח אישי, לוחצים על כפתור ה”שלח הודעה”, כתבו שם את כתובת המייל שלכם ולוח אוגוסט בדרך אליכם!

מאחלת לכולם קיץ קריר ומהנה

שלכם 

קרן

 

 

http://bit.ly/2tpKoxe

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום