ארץ האגדות בגן הבוטני – ביקרנו בגן הקסום מארץ האגדות

בימי קורונה ובחום יולי-אוגוסט אין הרבה אפשרויות. במיוחד שכל גן שעשועים נראה כמו צלחת פטרי פוטנציאלית, וכל נגיעה בכוס, אביזר או מתקן – גוררת אצל רבים פתיחה מיידית של אחד ממגוון בקבוקי האלכוג’ל שבידנו.

 

מסיבה זו, וגם לאור ההגבלות וההנחיות הרבות, עומדים בפני מנהלי האטרקציות שכל -כך פופולאריות בחופש הגדול, לא מעט אתגרים. נגמרו ימי המתקנים העליזים, והמשחק המשותף של שני ילדים שלא משתייכים לאותה משפחה או לאותה קפסולה בלגו, בפליימוביל או כל דבר אחר שמבטא את החברמניות הישראלית.

 

במסגרת כל אלו, הגן הבוטני שהופך בחודשי הקיץ לארץ מהאגדות, הוא אפשרות לא רעה בכלל (במיוחד שזה יכול להחליף את המסכים, את הפורטנייט ואת הדומיות המפזזות מדי יום בטיק טוק או בכל פלטפורמה אחרת אפשרית)…

 

נתחיל עם זה, שכבונוס, אתם מקבלים את הרוח הירשלמית (אם לא טעיתי לעיתים גם קרירה) ואת האווירה הקסומה של הגן עצמו, שכולל מגוון רב של צמחים ו- 120 דונם של צמחיה ירוקה ומרהיבה.

ועכשיו לעניין עצמו….

מדובר על אירוע לילה, במסגרתו הגן הבוטני הופך לגן קסום עם אוירה מופלאה ומרתקת, מלאת צלילים, סיפורים, משחקים מפגשים מפתיעים עם דמויות שמסמלות את חווית הילדות הגדולה מכל- האגדות ביניהן ג’פטו ופינוקיו, רפונדזל ואלזה, המפטי דמפטי ועליסה מארץ הפלאות, שדונית, גמד, פיה ועוד.
           

את פני המבקרים יקבלו ג’פטו ופינוקיו שמסבירים לכל אחד ואחת על כתב החידה והמפה. הילדים יוכלו להצטלם עם דמויות מהאגדות ולבקר ב-9 תחנות בהן מתקיימות פעילויות חווייתית מיוחדת המותאמות לתקופה וביניהן: הצגה דינמית הדיג ודג הזהב, מסגרות צילום תוך ריחוק חברתי של הארנב ועליסה בארץ הפלאות, קיר החידות של המפטי דמפטי, שביל המשאלות המסתורי, מפגש עם כיפה אדומה ביער. הילדים ינסו להציל את רפונדזל מהמגדל הגבוה, יהנו ממסלול הדרקון הראשון שלי בשביל הצמרות, יפגשו את אלזה במפל הנסתר ועם טוב טוב הגמד בשביל התגליות, ירקדו עם מוגלי בספר הג’ונגל ויאזינו למנגינת החלילן מהמלין. בחממה הטרופית החדשה יפגשו את פיטר פן, טינקרבל והג’יני של אלאדין.

 

               

הפעליות מתאימה בעיקר לקטנטנים ולמי שיכול להפעיל את הדמיון ולהינות מקצת תמימות ואגדות, בכל גיל. הגדולים יותר יוכלו ליהנות מהמתחם עצמו, ממתקנים מסוימים שכן מותרים לשימוש ומהאווירה הכללית. מומלץ לשלב עם פיקניק משפחתי באחת מפינות החמד.

 

ו..כן… המקום פועל על פי התו הסגול. לטענת המקום, הגן הבוטני דאג לחיטוי אזורי הקהל והשירותים הציבוריים ומבקר את כמות הנכנסים ואת התנהלות הקהל במהלך הביקור, על פי הנחיות משרד הבריאות.

כרטיסים בהזמנה מראש בלבד, באתר בימות, ויש גם מבצעים במגוון מועדוני לקוחות ואתרים>> https://www.agadotland.co.il/

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום