הכנה לקראת נסיעה משפחתית עם התאומים – משלב האריזה ועד לנסיעה

ID 10055282 1

מתכננים טיול בארץ או בחו”ל? חשוב להhערך מבעוד מועד ולא לחכות לרגע האחרון, מצב שעלול להוביל לפריטים חשובים שיישארו מאחור.
ליאת גולן ספי מנכ”לית Noybo – סיר נייד מתנפח לילדים, מנדבת לכם מגוון טיפים כיצד להתכונן כראוי לנסיעה משפחתית כולל צידה לדרך באוויר, ביבשה ובים

 

שלב האריזה

 

 גם אם אתם נוסעים ליעד בעל מזג אוויר משתנה או שונה באופן מהותי מחום יולי אוגוסט, הימנעו מאריזת כל פריטי הלבוש. מומלץ לקחת עמכם שפורפרת של סבון או אבקת כביסה במטרה לרענן בגדים אשר לא התלכלכו יתר על המידה.

 העניקו לילדים את היכולת לבחור צעצוע אחד או שניים ספר אהוב או כל פריט אחר שמסמל עבורו את הבית. הדבר יעניק לילד ביטחון גם ממרחקים ובמיטה זרה.

 במידה ואתם טסים, ארזו טרולי או תיק קטן לטיסה, בו תאחסנו פריטים שונים לטיסה – שמיכות, משחקים, ספרים, בקבוקים, מוצצים, חיתולים, בגדים להחלפה וכדומה. במידה ומדובר בילדים גדולים, הציעו להם לקחת תיק קטן עם חפציהם האישיים, שילווה אותם במהלך כל הנסיעה.

 הכינו תיק ובו מוצרים בסיסיים וכמה פריטי לבוש למקרה בו המזוודות יתעכבו.

 ארזו כמות של מוצרים, במיוחד חיתולים או תחליפי חלב, בהתאם לארץ היעד. במידה ומדובר במדינה המציעה מחירים נוחים יותר, תוכלו לחסוך במקום אחסון וגם בכסף.

 שבו עם בן הזוג או עם השותף לנסיעה והגדירו את מערכת הציפיות ומערכת של תגובות פוטנציאליות לאתגרים שעלולים לעלות במהלך הדרך. בפועל ייתכן ותגלו סיטואציות מורכבות חדשות אבל לפחות תהיו מוכנים לרובן.

 

לטיול יצאנו

 הצטיידו בפריטים שיאפשרו לכם התנהלות גמישה ונוחה יותר:

– תיק קטן לטיולים בקרבת הדירה או כפר הנופש

– נייר טואלט באריזות קטנות ומגבונים לחים

– סיר נייד מתנפח עם מארז של שקיות, במידה ולא תמצאו שירותי נקיים באזור בו תטיילו

– תיק עזרה ראשונה עם כל הציוד הנדרש כולל מגוון תרופות

 

 

 בשלב קביעת מסלולי הטיול, התחשבו בדינאמיקה המשפחתית, בגילאי הילדים ובאופיים. זה לא הזמן לטפס על ההמילאיה כאשר אתם הורים לתאומים בני שנה אלא אם אתם מטיבי לכת ואוהבים אתגרים חדשים. במידה ומדובר בילדים גדולים או בני נוער, התייעצו איתם ושלבו גם מסלולים ופעילויות שאתם יודעים בפירוש שיעניינו אותם.

 שלבו בין מגוון אטרקציות, פעילויות ומסלולים במטרה לתת מענה לכל אחד מבני הבית ולאפשר חוויה משפחתית נעימה גם בעת הביקור במוזיאון וגם במרחבים הפתוחים.

 היו ערניים למצב הילדים במהלך הטיול וגלו גמישות גם במידה וקבעתם לוח זמנים מדויק מבוקר ועד ערב. זכרו כי מצבים מסוימים וקשיים עלולים להיות מועצמים במהלך טיול ולכן חשוב להיות עם היד על הדופק גם לגבי צרכים מיוחדים.

 

לסיכום, אתם עומדים בפני חוויה משפחתית נפלאה ובלתי נשכחת. זכרו כי מדובר במספר בני משפחה הנוסעים יחד, איש איש ורצונותיו, צרכיו ועולמו הפנימי. הערכות נכונה, הכלה, הגדרת מערכת ציפיות הגיונית ותואמת ומתן כבוד הדדי, יאפשרו לכם להפוך את הנסיעה לחוויה בלתי נשכחת, מגבשת ומעצימה.. ואל תשכחו גם לתעד 🙂

 

נסיעה טובה

 

http://noybo.co.il/

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!