חיתולים ומגבונים בבית עם תאומים או: ככה נגמר הכסף!

בוקר טוב! השמש עוד לא זרחה ובמשפחת איתן הפעילות בשיאה. שלושה ילדים במיטה של אמא ואבא, יושבים לנו על הראש ודוחפים אותנו למסגרת המיטה. סך הכל נוח. כשאנחנו מתייאשים ומשלימים עם זה שהלילה נגמר אנחנו לוקחים את כולם לסלון. השעה שש בבוקר, צריך לפתוח את הגן בשבע שחס וחלילה הגננות לא ירגישו לבד! שלושה ילדים נשכבים על הספה ובסרט נע מוחלפים שלושה חיתולים. הבנות עוברות לתחתונים, ינאי מקבל חיתול חדש במקום זה של הלילה שכבר מפוצץ בפיפי.

ארוחת בוקר! הילדות באקטימל, קטני בבקבוק ופתאום הוא מתיישב, מכווץ את המצח, הפרצוף נהיה אדום. יופי ינאי, השניה החלפתי לך! חיתול מספר ארבע הלך לפח עם חבילה מכובדת בתוכו ועוד לא שבע בבוקר. בשבע מעמיסים את כולם לאוטו ויאללה למסגרות. לכל אחת מהבנות יש חיתול בתיק לשנ”צ, ולינאי ארבעה חיתולים להחלפה, כלומר שעד השעה ארבע אחה”צ נפרדנו מ10 חיתולים. ברבע לארבע הילדים חוזרים הביתה, מחריבים את הבית עד שש וחצי, ארוחת ערב, ומקלחת. אחרי המקלחת שמים שלושה חיתולים לשינה – אחד לכל ילד. ארבע שניות אחרי שחיתלתי והלבשתי את ינאי הוא שוב עושה קקי (אנחנו חזקים במטבוליזם) ואני מחליפה לו את חיתול מספר 14 תוך כדי שאני מסננת לו שכל חיתול שהוא עושה בו קקי שניה אחרי ששמתי לו אותו יורד לו מהירושה.

זה יום לגמרי ממוצע. 14 חיתולים ביום. אם תקחו את מחירי החיתולים של המותגים הגדולים יותר, כשהם לא במבצעים זה שקל לחיתול. 14 שקלים ביום, 420 שקלים בחודש, 5000 שקל בשנה. כשהבנות היו קטנות, אף על פי שהן היו שתיים ולא שלושה כמו עכשיו, תדירות החלפת החיתולים הייתה גדולה לא פחות.

ומה לגבי מגבונים? אצל גיסתי שתחיה, שאני מעריצה את רוב מה שהיא אומרת ועושה, לא מנגבים במגבונים. אין להם מגבונים בבית!! את הטוסיקים הקטנים שוטפים תחת הברז וגם ידיים מלוכלכות, פנים, נזלת – הכל בכיור תחת מים זורמים ונקיים. אתם יודעים כמה כסף היא חוסכת?? הלוואי שלא היינו כל כך עצלנים!! בתור מדריכת טיולים לשעבר ומורה לשל”ח בהווה מודה שהיה לי קשה בעבר עם עניין המגבונים, בגלל הנזק האקולוגי וכו’. אבל אז נהייתי אמא ומכרתי את כל עקרונותיי. מגבונים זה החיים!! אצלנו בבית הולכת חבילת מגבונים ביום לפחות. והם מזמן חצו את גבולות הטוסיקים…. פנים, ידיים, ספות, שולחנות, אוטו, תריסים, פאנלים, הכלב – הכל אצלנו מנקים עם מגבונים!!! אני עוד לפחות מנסה לחסוך ולהשתמש בהם אחד אחד אבל לאסף אין סנטימנטים וכל החלפת חיתול הוא מוציא ערמה של מגבונים מהחבילה כדי לא להתלכלך בעצמו ובלי חשבון מסיים חבילות על גבי חבילות של מגבונים. חבילת מגבונים בודדת עם דיספנסר מפלסטיק עולה 7-8 שקלים, כאלה לא נכנסות אלינו הביתה, ואין ממש טעם בדיספנסר שאוטם את החבילה שלא תתייבש כשגם ככה כל יום פותחים חבילה חדשה. אני קונה מארזים של שלישיות או רביעיות ואז כל חבילה עולה בערך 5 שקלים. חבילה ביום בבית, שלוש חבילות בשבוע לגן, 50 שח בשבוע, 200 שח בחודש, 2400 שח בשנה על מגבונים. תוסיפו את זה לחיתולים, תמ”ל ושאר ההוצאות שיש לנו על הילדים… גם אם יש לכם שני ילדים ולא שלושה והסכומים קטנים יותר זה המון המון כסף.

אז איך מקטינים את הסכומים המטורפים האלה? דבר ראשון לא נקשרים למותגים. כשהבנו היו קטנות הקפדתי לקנות מה שבמבצע ולקנות כל פעם חברה אחרת. מודה שחלקן היו לא מוצלחות, בחלק מהחיתולים היו קצת דליפות ובמגבונים בכלל עשיתי מאסטר. פעם קניתי מגבונים ממש זולים שמעבר לזה שהיו ממש מסריחים (“בבישום קל”) הם עשו לילדים פצעים על הפנים, או שקניתי חבילת מגבונים שכל מגבון שאתה מושך ממנה יוצאים לך ארבעה. הלוואי שגם כספומטים היו ככה – היינו שולפים שטר והיו נמשכים איתו מהמכונה עוד ארבעה. לאט לאט הבנות גדלו ואני הייתי יותר משופשפת ולמודת ניסיון, נולד גם קטני ומצאתי את עצמי יותר ויותר מתקבעת על המוצרים של חברת בייביסיטר. לבייביסיטר יש חיתולים, מגבונים, משטחי גמילה למזרון וספריי החתלה שהוא השוס של החיים. כל המוצרים שלהם לגמרי עושים את העבודה, באיכות מעולה, ונמכרים במחירים הגיוניים ושפויים שאצלי זה קריטריון ממש חשוב בכמויות שאני קונה.

יש הורים שחושבים שאם הם לא קונים האגיס או פמפרס הם מתקמצנים על הילדים שלהם. אז זהו שממש לא. יש עוד חברות בשוק עם מוצרים איכותיים במחירים הגיוניים, כל מה שצריך זה רק להתנסות. בכנס “מזל תאומים” (לקניית כרטיסים לחצו כאן) הם יגיעו כדי שמי שעדיין לא מכיר אותם יוכל להתנסות. בכנס תהיה עמדת החתלה מפוצצת במוצרים שלהם כך שמי שיבוא עם התינוקות יוכל כבר בכנס להשתמש ולהתנסות בכל המוצרים. בנוסף, יהיה אפשר לקנות בכנס את כל מוצרי בייביסיטר במחירים שערורייתיים, בואו נגיד שתבואו עם אוטו גדול כי כדאי להצטייד בכנס בחיתולים ומגבונים לחודשים הקרובים. להלן המחירים:

מגבוני בייביסיטר מארז רביעייה –  11.90 ₪

אני מודה שמבין כל המוצרים שלהם המגבונים הם האהובים עליי ביותר. הם רכים, עבים, בלי בישום, נשלפים אחד אחד, באמת מושלמים. הם תמיד במחירים טובים (גם לא בכנס) אבל 3 שקלים לחבילה זה באמת מחיר מטורף למגבונים שלדעתי הם הכי טובים שיש היום בשוק.

ספריי ההחתלה המצויין של בייביסיטר  – 14.90 ₪

מכירים את זה שכל האצבעות מתמלאות בקרם החתלה? שזה נכנס מתחת לציפורניים וגם אם אתם שוטפים ידיים אתם מסתכנים בטעם של משחת החתלה בפעם הבאה שאיזה אצבע שלכם מגיעה בטעות לפה? אז אפשר להפרד לשלום מהגועל נפש הזה. תגידו שלום לספריי החתלה של ביביסיטר. אני מודה שגם אני חשבתי בהתחלה שספריי לא מייצר הגנה מספיק טובה לישבנים האדומים של הקטנים שלי, וגם ניסיתי בעבר ספריי של חברה אחרת והתאכזבתי, אבל ברגע שניסיתי את הספריי שלהם – סיפור אהבה. חבל על המילים שלי, בואו לכנס ותראו בעצמכם.

מגן מזרן לגמילה –  14.90 ₪

שימו לב – לא מדובר במשטח ההחתלה הרגיל שאתם מכירים. המשטח הזה הרבה יותר גדול כך שאני מצאתי אותו מאד שימושי עם בן השנה שלי שכל החלפת חיתול איתו זה האבקות סומו במשקל כבד והסתכנות בפיגוע קקי המוני. המשטח הזה מכסה את כל שידת ההחתלה ובקרוב כשנהיה מוכנים לגמילת לילה של הבנות (הן אולי מוכנות, אנחנו ממש לא) אשתמש במשטחים האלה להגנת המזרן. הגודל של המשטחים המעולים האלה הם שוס אמיתי, איך לא חשבו על זה קודם?!

וגולת הכותרת – חיתולי בייביסיטר חבילה ב – 24.90 ₪

החיתולים הבאמת מצויינים של בייביסיטר, יהיו בכנס במחירים מדהימים. מוזמנים לחשב בטבלה למטה, כמה חיתולים יש בחבילה ומה יוצא המחיר לחיתול. כן, זה המחיר, זה כמה שיעלה לכם חיתול אחד של בייביסיטר, שיעשה עבודה טובה בדיוק כמו החיתולים שכשאנחנו קונים אותם במבצע עולים 80 אגורות לחיתול. אתם מגיעים לכנס בזוג, 30 שקלים לאדם, נהנים מהרצאות ודוכנים מדהימים ומצטיידים בכמות חיתולים לשלושה חודשים קדימה. אם תחשבו את הכסף שתחסכו בקנייה הזאת זה יוצא כאילו שאני שילמתי לכם לבוא לכנס 🙂  בקיצור, כמו כל ההמלצות שלי, אין סיכוי שתתאכזבו.

נתראה בכנס!! – לקניית כרטיסים לחצו כאן 

לדף הפייסבוק של מוצרי בייביסיטר לחצו כאן

תאור מוצר מספר יחידות בחבילה
בייביסיטר טייני מידה 2 50
בייביסיטר פרפורמנס מידה 6 36
בייביסיטר פרפורמנס  מידה 5 40
בייביסיטר פרפורמנס מידה 4+ 44
בייביסיטר פרפורמנס מידה 4 48
בייביסיטר פרפורמנס  מידה 3 54

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום