חלום שמתגשם – הפנינג המשפחות

בקיץ שעבר התחלתי להשתתף בקבוצת הדרכת הורים לתאומים. שש פגישות, פעם בשבוע, שלוש שעות כל פעם. ובקבוצה הזו קרה קסם, נוצרה שם תחושה חזקה של שותפות גורל בין כל משתתפי הסדנה, ויצא שחצי פגישה בכל פעם הוקדשה להוצאת קיטור הדדית ומתן כתף זה לזה, במקום להדרכה של המדריכה שהייתה מעולה.

הבנתי שיש פה צורך מאד חזק של הורים לתאומים, להפגש עם הורים כמוהם. הורים שמבינים את גודל המתנה, את גודל האושר וגם את גודל האתגר.

המחשבה הזו המשיכה להתבשל בתוכי וכשבספטמבר קיבלנו את הבשורה שהתקבלנו לצאת לשליחות בחו”ל מטעם העבודה של בעלי. והופ, כל האסימונים נפלו.. אנחנו יוצאים לשליחות, אני עוזבת את עבודתי בבית הספר ויהיה לי זמן להגשים חלומות. כך נולד “מזל תאומים” – בלוג הורות לתאומים. האתר עלה לאויר בנובמבר בזכותו של אחי עומר, שהקדיש שעות ארוכות בבניית התשתית של הבלוג ואני התחלתי לעבוד… פוסט, ועוד פוסט, והתגובות מתחילות לזרום. אנשים מזדהים עם מה שאני כותבת, אנשים מרגישים שהם לא לבד. זה בדיוק מה שרציתי לעשות! ועוד רעיון מתבשל, לקחת את זה לשלב הבא, לכנס את כל ההורים יחד למפגש… חודשיים אינטנסיבים וזה קרה, ב24.3 התקיים – כנס מזל תאומים, כנס שכולו הדרכות הורים בנושאים שונים כשהכל מותאם לתאומים. כמעט 150 הורים הגיעו ללמוד להחכים ולהתייעץ. הבלוג ממשיך לתפוס תאוצה והיעד הבא – אירוע משפחות. כולנו מחפשים מה לעשות בשבת, למה שלא נעשה את זה ביחד?

שתי הנשים שבזכותן כל זה קרה

מודה שפחדתי וחששתי. יש כאן השקעה כספית גדולה ומעבר לזה השקעה מטורפת של זמן. האם נחזיר את ההשקעה? האם אנשים יבואו? האם האירוע יהיה מוצלח? הרי אסור לפרסם בקבוצות פייסבוק של ההורים לתאומים, איך אנשים ידעו על זה?? כמעט והרמתי ידיים כמה פעמים בדרך, אבל למזלי פגשתי בדרך שתי מלאכיות שהאמינו שהעבודה תשתלם – הילה וליאורה מ”לילה הפקות”. פגשתי אותן במקרה בהכנות לכנס הקודם והן העיפו אותי גבוה, שכנעו אותי כל הזמן שיש לי רעיון מצוין, שצריך לחשוב בגדול ולהשקיע עכשיו כדי לקטוף את הפירות אחר כך. והן צדקו. בזכות העבודה הקשה שלהן והליווי המקצועי לאורך כל הדרך זה קרה וזה היה מדהים!

הפנינג המשפחות של מזל תאומים

לא יודעת מה אתכם, אני כבר כמה ימים מרחפת 2 מטר מעל הקרקע. מהרגע שההפנינג נגמר בשבת בצהרים ועד עכשיו אני לא מפסיקה לקבל פידבקים ממשפחות הקהילה על כמה מוצלח היה האירוע… כמה הילדים נהנו, כמה המקום היה מושלם (תודה ליאורה והילה שידעתן לבחור את המקום המדהים הזה!) וכמה מוזר היה לא להיות יוצאי דופן!! משפחות עם תאומים רגילות להיות אטרקציה בכל מקום שהם הולכים, וההפנינג שלנו הוא המקום היחיד בו יש עוד מאה כמוהם 🙂 רק השלישייה של משפחת עוז עדין הייתה אטרקציה במקרה הזה!כמה כיף זה שהילדים עושים טרור בקפיצה על המתנפחים ואתה מסתכל בעיניים של ההורה לידך והוא מבין הכל גם בלי מילים. שאפשר לנהל שיחה עם הורה שנמצא בדיוק בהתלבטות כמו שלך על הפרדה במסגרות בספטמבר הקרוב, או על האושר והקושי שבהנקת שני קטנטנים. זה הכוח של הקהילה שלנו. מרגישים את זה בקבוצות בפייסבוק ועכשיו גם מרגישים את זה במפגשים של הקהילה (וגם בקבוצות הווטסאפ של הורים לתאומים עוד לא הצטרפתם?! קשקושים והתייעצויות אונליין רק עם הורים לתאומים כמוכם).

האירוע הזה היה מדהים בזכות לא מעט גורמים שהצטרפו יחד והפכו את האנרגיות בו לכל כך מוצלחות. נתחיל מהמקום – חוות עדנים, חווה קסומה שפתוחה אך ורק לאירועים (ימי הולדת, בריתות וכולי). מלי וקובי אירחו אותנו במקצועיות וחיוך, זוג קסום שהאנרגיות שלו ללא ספק משרות רוגע על המקום המיוחד הזה. כאשר הגיעו המשפחות הראשונות למקום הילדים רצו מיד לשפע האטרקציות שהמקום מציע, ולהורים חיכו שלוש מלאכיות מושיעות, מדריכות ההורים לתאומים, שערכו שיחות ייעוץ אישיות ומקצועיות עם ההורים בכל שאלה ובעיה שהייתה להן:

מורן בראמי שמתמחה בליווי ותמיכה אחרי לידה, אביטל חיימי – מנחת הורים ויועצת משפחתית שמתמחה בנושאים הרלוונטיים רק לתאומים (אבל לא רק), וצפי נתנס, מלווה התפחותית ויועצת שינה – שלושתן התגייסו להפנינג ברגע ששמעו עליו, והן מהוות שותפות לדרך של יצירת הקהילה שלנו, ועל כך אני מודה להן מאד. בנות, תודה רבה על החיוך הגדול בו קיבלתם כל הורה עייף שהגיע לאירוע, ותודה על הייעוץ הנהדר שנתתן לכל מי שרצה.

בשעה 10:00 האקשן התחיל עם תיאטרון מהספרים.  תקשיבו, זה היה לא ייאמן. עשרות ילדים יושבים מול ההצגה “כספיון” מהופנטים! במשך 40 דקות הם היו מרותקים להצגה הצבעונית, חששתי שהם יאבדו ריכוז בשלב מסוים עם כל האטרקציות מסביב אבל ההצגה לגמרי עמדה בכל הציפיות! 

מההצגה המשיכו הילדים לאטרקציה הבאה -המופע  “בובה של בועה” בניצוחה של לילך שגיא, שאחריו התרוצצו הילדים עם הבועות בכל המתחם, הפעלה מושלמת לכל אירוע, לילך היקרה תודה שבאת עם התאומים המטריפים שלך לשדרג לנו את האירוע!

וכל הזמן הזה מסתובבת בין כולם ג’נט ארליך , שבחיוך שלא יורד מהפרצוף ואנרגיות מתפרצות לכל עבר תיעדה במקצועיות את כל האירוע והעניקה מגנטים למזכרת למשפחות הקהילה.

כל זה קרה בניצוחן של ליאורה והילה מ”לילה הפקות” שיצרו אירוע נפלא, אבל מה שהפך אותו למושלם הן מאה המשפחות שארזו את הילדים והגיעו לבלות איתנו את שבת בבוקר. תודה לכל מי שהגיע להשתתף באירוע, המשפחות הנפלאות של הקהילה! ולכל שומרי השבת – אני מבטיחה לכם שהאירוע הבא לא יהיה בשבת כך שתוכלו להצטרף!!

ועכשיו מה?

עכשיו אני אורזת את המשפחה שלי ובקרוב ניסע לגאנה, אפריקה. אבל זה לא סוף הסיפור. אני אמשיך לשתף בבלוג חוויות וטיפים נפלאים להורים לתאומים ושלישיות, גם מאפריקה החמה, בעוד שהילה וליאורה ימשיכו להרים עבורכם כנסים ואירועים מעולים כמו השניים האחרונים.

הרבה הורים פנו אליי באכזבה שלא ידעו על האירוע, למרות ההשקעה הרבה שלנו בפרסום. ובכן חברים, יש שתי דרכים לדאוג שלא תפסידו את האירועים הבאים של הקהילה:

  1. אני מזמינה אתכם להכנס לרשימת התפוצה שלי כדי לקבל מידע. אני מכבדת את הפרטיות שלכם ולכן אני לא מעבירה את הכתובת שלכם לאף אחד אחר. פעם בשבועיים תקבלו ממני ניוזלטר שירכז בתוכו את כל הדברים החשובים שעלו בבלוג באותם שבועיים. [contact-form-7 id=”930″ title=”טופס לידים”]
  2. לא מספיק לסמן לייק בעמוד הפייסבוק כדי לראות את הפרסומים! כדי להבטיח שלא תפספסו כלום עליכם לעמוד על כפתור ה”עוקב” בדף של מזל תאומים, ובחלון שנפתח לסמן “ראה תחילה” כמו בתמונה: הנה קישור לעמוד של מזל תאומים, תוכלו לעשות זאת עכשיו.

    והכי חשוב – הפיצו את הבשורה. אם אתם הורים לתאומים או שלישייה אתם מבינים כמה חשובה התמיכה ההדדית. ככל שיותר אנשים ידעו על “מזל תאומים”, ייהנו מהבלוג וההטבות ויגיעו לאירועים, כך הקהילה שלנו תתחזק. שתפו את הפוסט הזה אצלכם בפרופיל פייסבוק והמליצו להורים לתאומים להכנס ולהכיר את מזל תאומים.

    לסיום – הנה קישור לאלבום תמונות מהאירוע הבלתי נשכח שלנו. מוזמנים לשתף ולתייג את עצמכם.

    נתראה באירוע הבא!
    קרן

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!