איך חוגגים יום הולדת מושלם לילדים? התשובה פה בפנים

   

יום הולדת לתאומים.

שמחה גדולה והתרגשות ענקית אבל ככל שהם גדלים זה גם כאב ראש לא קטן. כמו שאתם יודעים, השנה החלטתי לחגוג לבנות יום הולדת בגן בשני ימים נפרדים (הנה הפוסט על למה החלטנו להפריד ואיך זה היה) אבל בבית עושים פעם אחת. בגיל שנה ושנתיים זה רק עם המשפחה אבל לקראת גיל שלוש ובטח בגילאי 4-5 עולה שאלת ההפעלה לילדים. ילדים בגיל הזה צריכים הפעלה, קערה עם ופלים ובמבה כבר לא מספיק אטרקטיבית בשבילהם ואם לא תהיה הפעלה הם ישברו את הבית. שוק ההפעלות ליומולדת מוצף ובאמת שאין סוף לכמות האפשרויות, אבל דווקא לגילאים הקטנים יותר (3-5) אין המון הפעלות טובות. אז איך בוחרים? ברור – המלצות. מבאס ממש לשלם מאות שקלים (במקרה הטוב) ולקבל הפעלה מעפנה שהילדים משתעממים בה משתוללים ומציקים להורים. 

איך גורמים לשתי הפרעות קשב מהלכות לשבת בשקט לראות הצגה?

אז לא מזמן הייתי בשעת סיפור נפלאה של “תיאטרון מהספרים” (לחצו כאן לקישור לעמוד הפייסבוק שלהם).   אחר הצהרים שלי עם הילדים תמיד מאד אינטנסיבי אז לפחות פעם בשבוע אני מחפשת פעילות שתרתק את הבנות ותוריד קצת את כמות האנרגיה שהן מוציאות בדקה. לצערי אני חושדת בהפרעת קשב קלה אצל הקטנות כך שמאד קשה להושיב אותן מרותקות להצגה או שעת סיפור לאורך זמן ואז זה נהיה די סיוט ומאד מביך בעיקר. זו הסיבה שהשעת סיפור של “תיאטרון מהספרים” קנתה אותי. הילדות היו מרותקות, וההצגה התאימה לגיל שלהם מצד אחד אבל לא היתה מטופשת, מצד שני. כמו שאתם מכירים אותי כשאני מגלה משהו טוב אני מיד מפיצה לקהילה, אז הנה מה שבררתי:

מה זה תיאטרון מהספרים?

את תיאטרון מהספרים’ הקימה אופירה, היא מספרת שאחרי שביתה הבכורה נולדה היא חיפשה דרך להעביר לה ערכים ובחרה לעשות זאת דרך הצגות. בכל הצגה עובר הגיבור מסע בו הוא מגלה יחד עם הילדים על כוחה של נתינה, מהי סבלנות, מהו שיתוף, כמה שווה חברות, אהבה, קבלת האחר, קבלת עצמי, הקשבה, נתינה, ערך עצמי ועוד ערכים רבים וחשובים. 

ומה עם הקישור ליומולדת? אז כשמזמינים אותם ליומולדת בנוסף להצגה יש הפעלת יומולדת תואמת גיל (הם מתמחים בגילאי 3-5) אז מרוויחים גם הצגה וגם הפעלה לילדים סביב ילדי היומולדת.

וכמה התענוג הזה עולה?

תיאטרון מהספרים סוגר לכם את הפינה של הצגה והפעלה פלוס ערכים פלוס ילדים יושבים בשקט ולא שוברים את הבית ב1400 שקלים. אבל כרגיל – יש הנחה ל”מזל תאומים”.

בהפנינג משפחות של מזל תאומים (מי עוד לא קנה כרטיס? לחצו כאן) תוכלו לראות את ההצגה המעולה שלהם שאני ראיתי – כספיון – ולהתרשם מאיזה-יופי-הילדים-יושבים-בשקט-סופגים-ערכים-ונותנים-לי-לשתות-את-הקפה-שלי-חם ואחרי שתראו את ההצגה ותחליטו שאתם חייבים אותם ליומולדת הבא של הילדים תקבלו הנחה מיוחדת של 150 שח למי רק למי שמגיע לאירוע משפחות שלנו 🙂 כל מה שנשאר אחר כך זה לבחור הצגה מהרפרטואר הרחב של התיאטרון, לדאוג לכמה קערות עם במבה ואתם מסודרים 🙂

אה ומה לגבי העוגות? הנה קישור לפוסט שהעליתי על עוגת יומולדת סופר קלה להכנה שנראית סוף הדרך.

אני מזכירה לכם שמספר הכרטיסים שאנחנו מוכרים לאירוע משפחות מוגבל כיון שלא הייתי רוצה שיהיה לכם צפוף, מהרו לקנות כרטיס, אם תחכו לרגע האחרון יכול להיות שהם יאזלו.

אתם מוזמנים לכתוב בתגובות על הפעלה יומולדת טובה שאתם מכירים, כך כל מי שמחפש הפעלות יוכל למצוא אותם בשרשור הזה

מזל טוב!!

קרן

 

 

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום