עטרת לוינגר

לאתר

 

שמי עטרת נשואה ואימא לשישה (זוג תאומים +4 )
בעלת תואר בחינוך מיוחד, יועצת שינה מוסמכת ומנחת הורים לתאומים במרכז לתאומים ומשפחה.

אני נוטה להתייחס לילדי כאל ארבעה + תאומים, כי איתם הגיע השינוי הגדול.
ארבעת הגדולים ידעו מגיל צעיר לישון לילה שלם ועם הולדת התאומים הדברים השתנו.
אולי בגלל שהיו פגים ולי היו יותר פחדים  או הציפיה אחרי שש שנים, ואולי העבודה שהיו שניים שהם היו שניים וכולנו יודעים ששניים זה כח. . .הם שהניעו את התהליך ואת בחירתי להתמחות אצל ורד בן פורת בהנחיית הורים לתאומים ושלישיות.
בכל מקרה, הם לימדו אותי שכדי שתינוקות ישנו בלילה צריך לדעת איך עושים את זה נכון וכל אחד יש את הדרך שמתאימה לו ומשם הדרך ללימוד יעוץ שינה הייתה קצרה.
מאותו רגע . . . גם הם יודעים לישון לילה שלם…
עם הזמן הבנתי שאצל תאומים ישנם הרבה דברים  מורכבים, הדורשים התייחסות מיוחדת (נפרדות ותאומות, בו זמניות של שניים, גבולות, אינטראקציות ועוד).. 
את הידע שיש לי היום אני שמחה לחלק עם הורים נוספים שמרגישים את הקושי והמורכבות של שניים ביחד ולעזור להם ולפעוטות לתפקד הכי טוב שאפשר במהלך היום והלילה.

 

מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או בקשה

 

שלכם

 

עטרת . . .
ateretlev@gmail.com

 

לאתר

 

 

 
* המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!