פעילויות לילדים ולתאומים בשבועות

 

מחפשים איפה לחגוג שבועות עם הילדים?עם התאומים? לכבוד חג הביכורים יתקיימו הרבה פסטיבלים וחגיגות שבועות עם פעילויות  ברחבי הארץ. אספנו לכם כמה רעיונות לבילוי מושלם לחג הביכורים עם הילדים:

 

פסטיבל כפרי

השדות לובשים לבן והעצים נותנים פריים, והמרחב הכפרי של יערות בן שמן חוגג את פסטיבל חגיגה בלבן בחבל מודיעין: בואו עם הקטנטנים להנות מסיורי טעימות חלב ודבש בין הכפרים, בתים פתוחים, טיולים בין שדות וכרמים, רעיית צאן לכל המשפחה, סדנאות גיבון גבינות, הכנת פיתות וליטופי חיות, חגיגת ביכורים עם קציר חיטה וטחינת קמח, סיורים מודרכים במקלט הקופים, ניווט ספורטיבי לכל המשפחה, סדנאות מלאכות קדומות, רכיבת סוסים משפחתית, טעימות יין וגבינות ביקבים ובמחלבות ועוד פעילויות לכל המשפחה.

איפה: חבל מודיעין

 

 

שבועות בתל אביב

חוגגים שבועות עם הילדים בהפנינג שבועות בחווה בתל אביב: תהלוכת ביכורים, סדנת גיבון גבינות, הצגה- מפלצת המגבונים, ג’יפה איש המגבונים, סדנה לילדים- מים לא מה שחשבת, בועות סבון, סדנת תיפוף וקצב, סדנת אדמה ומים-  בניה בבוץ, סדנת מקור הלחם- מגרגירי חיטה לקמח, על דבורים ודבש- ביכור בכוורת השקופה, סדנאות יצירה באווירת חג השבועות והרבה כיף לילדים ולהורים.

איפה: החווה בתל אביב
טלפון: 053-7106944

 

 

קוטפים ביכורים ומפריחים עפיפונים

חוגגים את שבועות בקטופותי בשדות בית לחם הגלילית: חוויית קטיף עצמי של מגוון פירות וירקות העונה- אוסנה (פטל שחור), תות שדה, גזר, מלפפונים, קישואים, תפוחי אדמה, שום, בצל ותבלינים, הפנינג עפיפונים- סדנה כיפית של בניית העפיפונים על ידי הילדים וההורים והטסתם בשמי קטופותי,  הדגמת חריש במחרשה הרתומה לטרקטור, תיחוח וזריעה ועוד פעילויות לילדים.

איפה: קטופותי, בית לחם הגלילית
טלפון: 053-9382450

 

 

 

 

 

 

הבאנו ביכורים: מוזיאון הטבע החדש

מוזיאון הטבע ע”ש שטיינהרדט ברמת אביב נפתח להרצה ומזמין אתכם לראות את אוצרות הטבע הלאומיים של ישראל, בהם למעלה מחמישה וחצי מיליון פריטים של בעלי חיים וצמחים. המוזיאון מציע למבקרים חוויה לכל המשפחה, באמצעות אמצעי מולטימדיה, מסכי מגע ושולחן מגע, אנימציה דיגיטלית ואינטראקטיבית, מודלים הניתנים למישוש וסרטים בנושאי טבע וחייו של האדם בסביבתו. במוזיאון 8 תערוכות קבע עם מייצגים נדירים, ותערוכה מתחלפת.

איפה: רמת אביב

מוזיאון הטבע ברמת אביב… 

 

פסטיבל מהגינה לצלחת

הפנינג שבועות מיוחד בגינת אוכל עם הרבה פעילויות לילדים ברוח החג: קציר חיטים, הכנת זרים, פעילויות מים, סיור מודרך לפינת החי והאכלת חיות, הכנת פוקאצ’ות בטאבון עם לבנה, הכנת כדורי גבינה, מופע פעלולים של טוטו הסוס המינאטורי ועוד…

איפה: משק הלברכט, ביתן אהרון
טלפון: 053-9382203

 

אגם של יצירה לחג

מוזיאון אגם שפתח השנה את שעריו מזמין אתכם להנות מפעילויות בסימן ביכורים: סיורים לכל הגילאים בתערוכות המוזיאון, וסדנאות יצירה לילדים ברוח החג שישימו דגש על ביכורים בעבודותיו של יעקב אגם. בנוסף תוכלו לבקר בתערוכת בתנועה מתמדת-  תערוכת הקבע במוזיאון שמציגה את עבודותיו המפורסמות של יעקב אגם בינהן מזרקת מים ואש בכיכר צינה דיזנגוף.

איפה: ראשון לציון
טלפון: 053-9382681

 

 

שבועות בקיבוץ

הכל דבש- חוגגים את שבועות בקיבוץ יד מרדכי עם פעילויות לילדים: בואו ללמוד על הדבש, לטעום דבש, להכיר את תהליך הפקת הדבש, להתחפש לחלוצים ולהגיע לעמדת צילומי שבועות מסורתית על רקע קוביות חציר ונופים קיבוציים.  בנוסף- סיור בטרקטור הקיבוצי, ביקור בבית האוסף “קיבוץ של פעם” ובאתר שחזור הקרב שם יוכלו הילדים להתחפר בתעלות ועוד.

איפה: קיבוץ יד מרדכי
טלפון: 053-7106976

 

 

עוד פעילויות לילדים לשבועות… 

 

 

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!