ריפודיות לעגלה של מיננה ב50 שקלים! רק לעוקבי מזל תאומים

חברים יקרים כמו שאתם יודעים, הורים לתאומים הם כוח. וככל שמצטרפים אלינו יותר ויותר הורים אנחנו הופכים להיות קבוצה גדולה ומשמעותית שמקבלת יחס מיוחד וכן, גם הנחות מיוחדות. אז מכיון שאנחנו קונים הכל כפול מה יותר טוב לנו מהנחות במותג הילדים ההיסטרי “מיננה”? כשחיפשתי ריפודיות לעגלת תאומים של הבנות כיוונתי בהתחלה למשהו זול כיון שידעתי שאני צריכה לקנות שניים, אבל אחרי סקר שוק שעשיתי גם באינטרנט וגם בחנויות החלטתי ללכת על הריפודיות של מיננה שאמנם לא היו הכי זולות אבל היו סופר איכותיות, עמידות בכביסה, לא דוהות בשמש והכי חשוב – מהממות (שטחית שכמוני). כשסיימתי להשתמש בהן הן כובסו ועברו הלאה כמו חדשות. אז עכשיו, בגלל שמגיע לנו, יש לנו הזדמנות מטורפת לקנות את הריפודיות עגלה ההיסטריות של מיננה רק בחמישים שקלים!!!!

הסיפור הוא כזה – המשרדים של מיננה עוברים דירה,מרשפון לעמק חפר והם עושים מכירת חיסול במחירים מפגרים של כל הקולקציות הקודמות שלהם בחנות. בשבוע הבא תפתח המכירת חיסול באתר שלהם אבל רק רק לנו יש הזדמנות להנות מהPre-sale כלומר המחיר בהנחה לפני שהסייל מתחיל באתר.

מה עושים? ממלאים כאן את הפרטים – שם מייל וטלפון ואני מיד שולחת לכם למייל לינק סודי למכירה, שרק אתם יכולים להנות ממנה. אם לא קיבלתם תוך דקה בדקו בספאם שלכם, זה לפעמים מגיע לשם.

 

[contact-form-7 id=”1311″ title=”סייל מיננה”]

שופינג מהנה 🙂

קרן.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום