תאומים בצל הקורונה

תאומים בצל הקורונה

או יש לתקן ולומר, דאבל תאומים בצל הקורונה + עסק מתפקד מהבית+ בעל עובד מהבית.

אז איך צולחים את המשבר מבלי להישבר? הרבה אויר חזק לריאות, הרבה “עצימת עיניים”.

לא לראות את ערימות הכביסה, ערימות הכלים, צעצועים זרוקים בכל פינה בבית, רצפה מלוכלכת, בעל רובץ.

כניראה שזו התקופה שפשוט כדאי להרפות מהכל, להיות עם המשפחה ולחוות אותה במלוא עוצמתה.

לטוב ולרע. 

הטוב– האושר של הילדים שהם רואים אותי משתוללת איתם ומשחקת איתם כמו שלא שיחקתי בעבר, בלי זמן קצוב, בלי הסחות דעת. כמות האהבה שאני מרעיפה עליהם, והם עלי. האפשרות להקדיש זמן לכל אחד מהם פרטני אחד על אחד, הזמן שהם היו כה צמאים אליו בזמן השיגרה, ולא יכולתי לתת להם בגלל השיגרה העמוסה שלי. כמות הפעמים ששמעתי אותם אומרים לי “אמא אני אוהב אותך” גדלה משמעותית מאז הקורונה.                           הרבה סובלים משיעמום בזמן הקורונה, אז לא משעמם לי אפילו לא לרגע קט!

הרע– או שיותר קל לי יותר עם ההגדרה “פחות טוב”.

פתאום כשיש לי זמן איתם, הם רק דורשים עוד ועוד, וכשאני צריכה רגע לעצמי, הם לא מבינים למה? הם התרגלו שאמא כל היום איתם. ואני כאמור עובדת חיונית, יש לי עסק של קונדיטוריה בייתית, שאם פעם היה לי קשה לשלב אותו עם הילדים, אז היום זה קשה כפליים, וזו כמובן מהסיבה הפשוטה שהם כל הזמן בבית!  אז הפתרון הכי קל שיש לי זה לשים אותם מול מסכים. לא גאה בזה, אך אין לי ברירה. גם אני אנושית.                                                   

בנוסף, בזכות הקורונה הרחבתי את תחומי שירותיי כאמא לשירותי קייטרינג, מלצרות, נקיון, סדרנית, גננת, מורה, מפעילה, מבדרת, רקדנית (מכורים לjust dance),וועדת קישוט ויצירה, מגשרת סכסוכים ומשכינת שלום. אבל היי, לפחות ירדו ממני שירותי ההסעות!

בסך הכל אני לא מתלוננת, וגם הם לא, כיף להם בבית. ואני אצטט את שירה שלי משוחחת עם הגננת שלה “לא אני לא מתגעגעת לגן, גם לא לילדי הגן, לא גם לא אליך(הגננת), כיף לי בבית ואני לא רוצה לחזור לגן”. אז ברגע שאני שומעת את זה, לא מעניינים אותי הכלים, הכביסות, הניקיון, וכך אני יכולה להיות רגועה ולישון טוב בלילה כי שכשכיף לילדים שלי אין אושר יותר מזה בעולם.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום