עגלת בייבי מונסטרס לתאומים – במחיר מושלם להורים לתאומים

 
כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי העגלה נתנו לאסתי שמידוב, חברה בקהילה שלנו, להתנסות בעגלה כדי לכתוב עליה חוות דעת מפורטת והנה מסקנותיה:
“בשבוע שעבר קיבלתי את עגלת easy twin של בייבימונסטרס להתנסות והנה מה שיש לי, כאמא לתאומים בני שנה שמסתובבת ברוב היום עם עגלת תאומים, לומר עליה:
עבירות:
כאמא לתאומים שגרה בבניין בעל מעלית עם כניסה צרה, שאוהבת להסתובב איתם בכל מקום כולל חנויות עם דלת צרה וכאחת שלא רוצה להילחץ מכל דלת בקופת חולים שלא בטוח שהעגלה תעבור בה, העניין של העבירות של העגלה היה לי כמעט הכי חשוב. העגלה צרה במיוחד (65 סמ) ולא רק שהיא עוברת בקלות אפילו במעלית הצרה שלנו, היא גם נראית קומפקטית ולא מסורבלת בניגוד לשאר עגלות התאומים שיצא לי לראות.
נוחות:
כמובן שהמחשבה הראשונה שלי אחרי שראיתי כמה שהעגלה צרה היתה הנוחות של הילדים מבחינת רוחב המושבים- אז הקטנים בני השנה נכנסו בקלות ולמרות חששותי נראה כי אף ילדים גדולים יותר יכנסו בנוחות למושבים בלי תחושת צפיפות.
מבחינת נוחות הנסיעה, העגלה גבוהה ונוחה לתמרון, לא כבדה בעליות ובולמת זעזועים מעולה במושב הילדים. ידית העגלה מתכווננת ולכן נוחה גם לגבוה שבנו וגם לנמוכה שבנו (בעלי ואני😉).
יתרון נוסף מבחינתי הוא שמשענת המושב מתכווננת בעזרת לולאה לכל מצב אפשרי בין ישיבה לשכיבה של 175 מעלות.
הצלון של העגלה מפנק במיוחד, נפתח עד כיסוי כמעט מלא של חלל המושב וגם בשמש ישירה הילדים היו מוצלים תחתיו.
סל חפצים:
הסל גדול במיוחד, כפי שאפשר לראות בתמונות גם כשהכנסתי שקית גדולה עוד נשאר הרבה מקום אפילו לתיק ההחתלה המאד גדול שיש לי…
משקל וקיפול:
העגלה מתקפלת מאד בקלות אך מצריך שימוש בשתי ידיים, כפי שהדגמתי בסרטון המצורף. המשך פירוק הגלגלים בעגלה גם הוא מאד פשוט ומהיר כך שניתן להגיע לגודל מינימלי בלי הרבה מאמץ. משקל העגלה היה לי חשוב כאחת שאוהבת לטייל ברכב עם התאומים וגם הוא לא איכזב, המעבר מהרצפה לתא המטען התגלה כקליל ולא מסורבל בכלל.
בשורה התחתונה:
בחירה מעולה לתאומים מגיל לידה, במיוחד למעליות ופתחים צרים.”

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

לא רשומים?

רוצים לקרוא את הכתבה?
זה רק להורים לתאומים ושלישיות (:

הירשמו (זה ללא עלות!! ) כדי ליהנות מעוד המון כתבות, טיפים ומידע חשוב=
החל משלב ההריון, הלידה, תינוקות , פעוטות וילדים גדולים.
וגם – מתכונים, מבצעים, מלאאאא מוצרים, מה הורים לתאומים מספרים…ועוד.