עטרת לוינגר

לאתר

 

 

שמי עטרת ואני נושאה ואימא לשישה (זוג תאומים +4 )
בעלת תואר בחינוך מיוחד
יועצת שינה מוסמכת ומנחת הורים לתאומים במרכז לתאומים ומשפחה

אני נוטה להתייחס לילדי כאל ארבעה + תאומים, כי איתם הגיע השינוי הגדול
ארבעת הגדולים שלי ידעו מגיל צעיר לישון לילה שלם ועם הולדת התאומים הדברים השתנו. ייתכן משום שהיו פגים ולי היו יותר פחדים ואולי הציפיה אחרי שש שנים או בשל העובדה שהם היו שניים.
בכל מקרה הם לימדו אותי שכדי שתינוקות ישנו בלילה צריך לדעת איך עושים את זה נכון, וכי לכל אחד יש את השיטה המתאימה לו, ומשם הדרך ללימוד יעוץ שינה הייתה קצרה.
מאותו רגע גם הם יודעים לישון לילה שלם…

אחרי שגיליתי שחשוב להתייחס לתאומים בצורה שונה מאשר שני אחים בעלי פער גילאים, אלא דורשת התייחסות קצת אחרת (נפרדות ותאומות, בו זמניות של שניים, גבולות, אינטראקציות ועוד).
אז את הידע שיש לי היום אני שמחה לחלק עם הורים נוספים שמרגישים את הקושי והמורכבות של שניים ביחד ולעזור להם ולפעוטות לתפקד הכי טוב שאפשר במהלך היום והלילה.

לאתר

 

 

 

* המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום