גילה פרץ – יעוץ שינה

 

יועצת שינה מומחית להורים לתאומים

שמי גילה פרץ, אימא של דרור ונעמה, התאומים הפרטיים שלי בני כמעט 19 – דרכם נחשפתי לעולם המרתק של התאומוּת הצצתי והתאהבתי כך שהפכתי אותו למקצוע ולייעוד.

בנוסף להיותי מדריכת הורים לתאומים, אני יועצת שינה מוסמכת לתינוקות וילדים ומאמנת הורים בשיטת “תאומים ומשפחה” ומפתחת שיטת “לילה טוב תאומים”.

מעניקה ייעוץ הדרכה וליווי הנותן מענה שלם של 360 מעלות ביום ובלילה וגם מלווה התפתחותית בוגרת מכון וינגייט , מדריכה לעיסוי תינוקות ופגים ומלווה אימהות אחרי לידה כדולה פוסט פארטום וכמנחת

מעגלי אימהות, במסגרת תהליכים קבוצתיים ופרטניים.

המסע לאמהות היה ארוך וקשה עבורי פיזית ונפשית ויחד עם זאת, הוביל בסופו של דבר לאושר גדול.
במהלך השנים קיבלתי החלטה לעזור להורים לאחר הלידה ולקחת חלק בתקופה הנפלאה, בה מגיע לעולם תינוק ואיתו נולדים הורים, בפרט הורים לתאומים שזכו להורות ייחודית ומאתגרת.

אני חושבת כי החשיבות בליווי הורים היא למצוא את הקול הייחודי שלהם ולהתאים אותו לדינאמיקה המשפחתית, לצרכים ולאופיים של התינוקות.

תמיד פה בשבילכם

גילה

gilgula1@gmail.com

http://www.gilgula.com

* המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום