הללי ווגמן-רולניק

פסיכולוגית, עוסקת בייעוץ תמיכה והדרכה בתחומי פריון, הריון והורות

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית-חינוכית, נשואה ואמא לשלושה, ביניהם זוג תאומים

 

מתוך היכרות אישית עם חווית ההורות לתאומים וגם מתוך הידע והניסיון בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית, אני עוסקת במתן מענה רגשי להורים ולהורים שבדרך בתחומי הפוריות, ההיריון וההורות, בדגש על הורות לתאומים.

השירותים אותם אני מעניקה כוללים

• תמיכה לנשים וזוגות העוברים טיפולי פוריות

• סדנאות הכנה לקראת הורות לתאומים

• ייעוץ ותמיכה לנשים אחרי לידה

• הנחיית קבוצות לאימהות לתאומים

• הדרכות הורים (משלב הינקות, גילאי גן, הכנה לכיתה א’ ועד גיל בית ספר)

המפגשים נערכים במתכונת אישית, זוגית או קבוצתית

 

השאלות וההתמודדויות הנלוות להורות עולות לעיתים קרובות עוד טרם השגת הכניסה להיריון וממשיכות לאורך שלבי ההורות השונים. 

במצבים בהם יש צורך בטיפולי פוריות 
כיצד להתמודד עם התקווה והציפיה לצד האכזבות והתסכולים במהלך הטיפולים? איך ניתן להכיל רגשית את אי הוודאות של “מתי זה יגמר”?

במהלך תקופת ההיריון 
איך להתמודד עם החרדה והחשש הנובעים מהסיכונים הרבים המלווים הריון מרובה עוברים? ואיך למרות זאת אפשר להתכונן פיזית ורגשית לקראת הצטרפותם של שני תינוקות למשפחה?

לאחר הלידה 
עולות שאלות חדשות כגון: איך להתחבר לשני ילדים בו זמנית? איך להתמודד עם הקושי להגיע להורות טוטאלית כפי שמתאפשרת עם תינוק יחידאי? איך מחלקים תשומת לב בין שני ילדים בני אותו גיל ועם אותם צרכים התפתחותיים?

 

בכל אחד מהשלבים השונים של ההורות – נשאלות השאלות – מהם התהליכים שאנחנו כהורים יכולים לעשות כדי לסייע לילדינו ליצר נפרדות פסיכולוגית, ובו בזמן לשמור על תחושת השותפות והביחד של השניים? כיצד להתמודד עם ההשוואות, התחרות והקנאה בגילאי הגן ובית הספר? איך נדע מתי נכון להפריד במסגרות החינוכיות אם בכלל?

אני מזמינה אתכם, הורים טריים, מתכננים או מצפים, לאפשר לעצמכם לעצור לרגע, להתבונן, ולבדוק למה אתם זקוקים בתוך המסע לפניו אתם עומדים.
אני כאן, כדי לתת את המענה בכל שלב, במטרה לסלול יחד את הדרך הנכונה ביותר עבורכם.

הללי

halleli@2wins.co.il

Facbook

* המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום