נתי כפיר – דולה לאחר לידה, יעוץ הנקה

 

כל לידה היא דרך חדשה..לכל משפחה דרך משלה…

יולדות רבות חוות את הקושי, התסכול והבלבול בחודשים הראשונים לאחר לידת הילדים. במהלך תקופה זו ההורים יחד וכל אחד לחוד מחפשים מענה לצרכים, ניצבים מול אתגרים חדשים ומתעוררות אצלם שאלות שלעיתים נותרות ללא מענה: היכן ללדת, כיצד מתכוננים להורות, האם אוכל להניק שניים, כיצד אתמודד עם היציאה הראשונה מהבית ועוד.
כאשר נולדים תאומים או שלישייה, הלבטים, ההתלבטויות והבלבול לעיתים גוברים וכך גם האתגרים הנוספים מולם ניצבים הורים שחוו היריון ולידה מרובת עוברים.
תפקידי הוא ללוות נשים ובני זוגם, מהשליש האחרון להיריון ועד לחודשים הראשונים לאחר הלידה. במהלך תקופה זו, אני מעניקה תמיכה, הדרכה, מספקת מידע רלוונטי ועוזרת במציאת התשובות שיסללו את הדרך הטובה ביותר להורות באופן אובייקטיבי וגם לאחר בחינת כל מקרה לגופו.

התחלה קלה הנה עניין של בחירה ולכן חשוב לכל הורה, לכל משפחה לבחור את ארגז הכלים המתאים לה איתו תצא לדרך נפלאה עם שניים או שלושה

מצפה לכן באהבה , נתי כפיר “אם הדרך” – האושר שבהורות


מעוניינים לשוחח עם נתי? הכנסו לדף המומחים שלנו

* ההמידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!