רונית קינן – טיפת חלב ויעוץ שינה לתאומים

 

שלום לכם,

כהורים לתאומים או שלישייה, כמה פעמים החלפתם בין הבקבוקים והמוצצים בזמן שאחד מהילדים היה חולה? האם חזיתם מחלה של תאום אחד שהתנהלה בדיוק בהתאם למחלה של אחיו או אחותו? כיצד נהגתם כאשר תאום אחד עלה במשקל בצורה תקינה ואילו השני לא הצליח להוסיף עוד גרם למשקלו? מה עשיתם כאשר תאום אחד אכל בשמחה את ארוחת הטעימות שהצעתם לו בעוד אחיו סירב בתוקף? כאשר אנו מגדלים תאומים או שלישייה אנו עוברים חוויה נפלאה וגם ניצבים בפני אתגרים שונים ומגוונים ואיתם שאלות רבות לעיתים ללא מענה מקצועי.

שמי רונית ואני אמא ל 3 ילדים, בעלת ניסיון רב בתחום התינוקות והילדים בכלל וכאחות טיפת חלב בפרט, במסגרת השירות הציבורי והפרטי וגם כיועצת שינה מהותיקות בתחום לתינוקות וילדים. האני מאמין שלי הוא שכל הורה רוצה ויודע שצריך ואפשרי, לעשות את המקסימום למען בריאות ילדנו ולעיתים, אנו זקוקים לעזרה על מנת לפתח את האינטואיציה ההורית המצויה בכל אחד ואחת מאיתנו.

מטרת העשייה המרובה והמגוונת שלי היא להעניק להורים את השקט הנפשי, לאפשר לכם להציג כל שאלה ובקשה ולהיות עבורכם מקור ידע עדכני, זמין, אמין ומקצועי שיתרום לחוויית ההורות שלכם. באווירת רוגע ושלווה אשמח להעניק לכם ההורים את ארגז הכלים להתמודד עם מצבים חדשים ומאתגרים הנובעים מעצם היותכם הורים לתאומים או לשלישייה.

אתם מוזמנים לכתוב ולהציג לי שאלות המעסיקות אתכם ומטרידות את מנוחתכם ואני אעשה כל שביכולתי לעזור לכם ובמידת הצורך, להציע לכם ייעוץ אישי גם בביתכם.

כל ההתחלות קשות,
כל התינוקות בוכים ומתעוררים באישון לילה,
ההורמונים מציפים, פתאום מרגישים את כובד האחריות,
אל דאגה! אני כאן בדיוק בשביל זה, אני אעזור לכם להכיר את תינוקותיכם, לחוות עימם חוויות נעימות, זמן איכות, וליהנות מההורות.

שלכם רונית

tipapratit@2wins.co.il

 TipaPratit.co.il

* המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום