שרון מזרחי – בנקאות ואימון אישי

 

עד תחילת העשור השלישי לחיי עסקתי בתחום הבנקאות.
ברגע של “עייפות החומר” (יהיו כאלו שיאמרו: “משבר גיל ה 40”), ולאחר ששמעתי עשרות פעמים ביום מילים המתייחסות לחשש מפני המצב הכלכלי הקיים או העתידי כגון: ‘אני חוששת להכניס את הכרטיס לכספומט, נסחפנו החודש עם ההוצאות, אנחנו במינוס אדיר גם לאחר שהמשכורת נכנסה…’, החלטתי לצאת לשליחות חיי ולאפשר לאנשים ליהנות מרוגע כלכלי.

זה לא קרה בין לילה. מדובר בתהליך ובשלות מסוימת שהובילו אותי להבנה כי הראייה הכלכלית המיוחדת שלי, היא נכס המאפשר לי לעזור לאחרים זיהיתי אינטואיציה גבוהה לאנשים ומצבים, יכולת הקשבה, אמפתיה ורצון עז להקנות למי שזקוק לכך, כלים להתנהלות פיננסית נבונה.

שמי שרון מזרחי בנקאית ומאמנת אישית, בעלת ניסיון נרחב בכל תחומי האשראי. עסקתי בניהול מחלקות אשראי באחד הבנקים המובילים בארץ. בעלת תואר בחינוך עם התמחות במתמטיקה, תעודת הוראה, בוגרת קורסים בכל תחומי הבנקאות, בוגרת קורס ניהול פרויקטים ובוגרת קורס קואצי’נג.
במשך 15 שנים ויותר, אני חוקרת, לומדת, מתנסה ופוגשת את נושא הכסף בכל תחומי החיים.

אני מאמינה ש:
“כסף” היא אינה מילה גסה
“כסף” הוא נושא רגיש ומסועף
“כסף” יוצר לחץ או מאפשר רוגע
“כסף” מופיע בהמון צורות: מטבעות, שטרות, רכוש, הנאות
“כסף” בונה יחסים, שיתופי פעולה, עסקים, חיבורים
“כסף” מורכב מעולם מושגים שלם שאינו נכלל בתכנית הלימודים
“כסף” עשוי מחומר חלקלק שקשה לתפוס אותו ונוטה לאבד את הנפח
“כסף” מתפרש כמטרה בשעה שהומצא כאמצעי
“כסף” עלול לגרום נזק בריאותי ולחילופין מסייע לטפל בבריאות
בימינו, כמעט בלתי אפשרי לשרוד ללא “כסף”.
“כסף” הפך כמו אחד האיברים וכמו כל איבר אחר בגופינו, עלינו ללמוד את תפקידו ולדעת מה גבול היכולות שלו על מנת שלא נפגע.

אני מזמינה אתכם ההורים, הורים לתאומים, שלישיות ואחים צמודים בפרט, להיערך מחדש לרגל הרחבת המשפחה והגידול העצום בהוצאות. במטרה למצוא את האיזון בין הצורך לפתח, לתת ולהעשיר את עולם הילדים, לבין היכולת הכללית שלכם אתם מוזמנים להתייעץ, להציג שאלות,  להעלות דילמות ולהחליט החלטות כלכליות נבונות לעתיד המשפחה שבניתם.

הצטרפו אלי לתהליך שיאפשר לכם ליהנות מרוגע כלכלי.

שרון

Sharonny@2wins.co.il

אתר: HTTP://MoneyIsNotFunny.com

דף פייסבוק: https://goo.gl/iiVTIB

* המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום