תהילה שרפי – צילום ילדים ומשפחה

 

מאז שאני זוכרת את עצמי הייתה לי מצלמה ביד! בגיל 16 קיבלתי את המצלמה המקצועית הראשונה שלי, ומאז הכל היסטוריה… את לימודי הצילום התחלתי בתיכון במסגרת מגמת צילום בה למדתי, בהמשך השתתפתי בקורסים באוניברסיטה ובבית הספר לצילום ”גליץ”, ובסדנאות צילום רבות של צלמות מחו”ל. התמונות שלי מתאפיינות בעריכה מתקדמת ייחודית, ובצבעוניות שמקפיצה את האובייקטים החוצה.

הצילום בשבילי הוא דרך לבטא את הצד האומנותי שבי ולגרום לאנשים לראות את היופי שלהם כמו שאני רואה אותו מבחוץ. אני מאוד מחוברת לאופנה וסטייל, ותמיד מנסה לתת דגש על הנושאים האלו בצילומים עצמם, אם זה בסטיילינג מלא למצולמים ובנייה של סט הצילום, או אפילו טוטאל לוק שלם הכולל איפור ושיער. אני מאמינה שעם מעט הכוונה ניתן להוציא לכל אחד ואחת פורטרט יפייפה שמצד אחד ייראה מקצועי ומרהיב, ומצד שני יהיה הכי אמיתי וישקף את המצולם.

מבין כל תחומי הצילום, צילום ילדים הוא התחום האהוב עלי ביותר! יש משהו כובש בהתלהבות הראשונית שלהם כשהם מגלים את העולם, ובניצוץ השובב בעיניים הסקרניות שלהם… אני אוהבת להסתכל עליהם מגובה העיניים, לפטפט איתם, ולתעד אותם מתרגשים ברגעים קטנים ואמיתיים שראוי להנציח… מאוד מאתגר אותי לנסות למשוך את תשומת ליבם באופן שיירצו בעצמם לשתף פעולה בסשן, ולהעניק להורים תמונות משפחתיות שבהן כולם נראים במיטבם, כי אני יודעת עד כמה משמעותיות הן יהיו בחלוף השנים.

כשמדובר על צילום תאומים ושלישיות אני מרגישה ממש שליחות לעזור להורים במשימה הלא פשוטה של תיעוד הילדים! אני יודעת עד כמה ההורים מתאמצים לצלם ילד אחד היטב, וכשהמשימה כפולה או משולשת האתגר גדול פי כמה!
אני מרגישה כי בחרתי מקצוע נפלא, הכולל תכנון סטים מיוחדים, מפגשים עם משפחות חדשות, ויצירת מזכרות משמעותיות שנוגעות בחיים של כ”כ הרבה אנשים, דבר הגורם לי אושר רב וסיפוק עצום.

תהילה שרפי, סטודיו TS

tehila@2wins.co.il

 * המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!