תרי סשקיס – הורות יחידנית

 

 

שמי תרי. אמא יחידנית לתאומות בנות 5 וקצת שהן פאר היצירה שלי 🙂

מנחת קבוצות, מדריכה/מלווה/מייעצת לאימהות לתאומים ואימהות יחידניות, להיות במרכז ולשלב את התאומים בחייהן מתוך איזון שמחה עוצמה והנאה. לאחר שנים של חיפוש מצאתי את ייעודי , העיסוק הנוכחי שלי אותו אני כל כך אוהבת.

אני חיה את מה שאני אומרת. נהנית מכל רגע עם הבנות שלי. כן יש רגעים קשים, בוודאי, אבל הכל רגעים רגעים. אני מגדלת שתי בנות עצמאיות ביותר לגילן. מתמודדת עם הגידול לבד ויחד עם זאת, לא מתביישת להגיד כשקשה לי ולבקש עזרה שצריך.
אני פתוחה לשמוע כל מה שיש לאנשים מסיבי להגיד לי, אבל לוקחת רק מה שמתאים לי ולמשפחה שלי.
מאוד אוהבת ללמוד ואני לא עוצרת – בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול, תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, שניהם מהמכללה למנהל. בוגרת קורס אימון אישי ואימון מתבגרים במכון אדלר, עם ידע בהתפתחות הילד וגיל ההתבגרות. בימים אילו לומדת הדרכת הורים לתאומים בשיטת ורד בן פורת, המומחית בתחום מזה כמעט 20 שנה. בין התואר הראשון לשני, עשיתי הסבת אקדמאים לפיתוח תוכנה ועבדתי בתפקידים מגוונים בתחום הפיתוח בכמה חברות, כולל רילוקיישן בפריז.
יש לי מטרה והיא לעזור לאמהות יחידניות לחיות ביותר הנאה, לגדל בכיף את הילדים ולהמשיך לדאוג לעצמן. זה אפשרי. בחזון שלי אני רואה קהילות מגובשות של אימהות יחידניות שחברותיהן עוזרות האחת לשני מכל בחינה – החל משיחת עידוד, עזרה עם הילדים ועד ארוחות שישי משפחתית.
מה חשוב לי?
– להמשיך בחיי ולחיות בהנאה – וזה גם מה שאני מלמדת את בנותיי.
– לא לרצות אף אחד למרות הכל -> לעשות רק מה שמתאים לי.
– לדאוג לעצמי כדי שאוכל לדאוג לבנותיי.
– להתקדם… כל הזמן להתקדם בחיי ואך פעם לא לעצור.
אם את מרגישה אבודה, מפוחדת, קשה לך ואת רוצה להתרומם ולהגיש כמוני… למרות ההורות המתאגרת לתאומים אני כאן בשבילך.

שלך באהבה,
תרי

* המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום