כיצד בוחרים עגלת תאומים

523201439245

כאשר נולדים  תאומים או אחים עם הפרשי גילאים קטן, אחד המוצרים הנדרשים מהיום הראשון הנה עגלה. האם מומלץ לרכוש עגלת תאומים  או שעדיף לרכוש כמה עגלות נפרדות? במידה ורכשנו עגלת תאומים, כיצד נוכל לבחור את העגלה המתאימה לנו?

                                                                                                                                                                                                       (קרדיט צילום: “היי סטנדרט בע”מ”)

“הפתרון הטוב ביותר, כאשר מדובר בעגלה עבור תאומים,  או אחים שנולדו בהפרשים קטנים, הנה עגלת אחים או עגלת תאומים” מסביר עידן דותן, מבעלי ‘עגליס’ ואבא לתאומות ומוסיף: “עגלת יחיד הנה מוצר כבד ומסורבל, וברוב המקרים, מתופעלת על ידי אחד ההורים ולכן אינה פתרון טוב”.

עגלת אחים/עגלות רכבת

העגלה מיועדת לאחים בהפרש גילאים של עד שלוש שנים.
מבנה העגלה – בדרך כלל תהיה מורכבת ממושבים הממוקמים האחד אחרי השני
בשל מיקום המושבים, העגלה בעלת מבנה צר, דבר המאפשר  מעבר נוח דרך דלתות ומעליות! וגם נוחות ועצמאות למשתמש, דבר משמעותי כאשר מטפלים בשני תינוקות או פעוטות במקביל.
שימוש באמבטיה וטיולון בו זמנית – בעגלה זו, ניתן להרכיב בחלק אחד אמבטיה ובחלק אחר טיולון וכך לאפשר, מענה על הצרכים של כל אחד מהאחים בהתאם לגילו.
גלגלים יציבים וגדולים – מבנה הגלגל מאפשר נוחות היגוי, פרט חשוב ומשמעותי, כאשר מדובר בניידות של עגלה הגדולה מעגלת יחיד.

 

  523201439245                      city select combo 9

 

עגלת תאומים 

המושבים בעגלת התאומים, ממוקמים האחד לצד השני והנה בעלת יתרונות רבים גם כן.
טווח ראייה מקסימאלי – העובדה שהמושבים ממוקמים האחד בסמוך לשני, מאפשרת טווח ראייה רחב וחשיפה רבה יותר לגירויים, דבר החיוני להתפתחותם התקינה של הילדים.
נוחות שימוש, קיפול ופרקטיות – מיקומם של המושבים, מאפשר קיפול מהיר ויעיל, וכן התנהלות כללית נוחה בעת העלייה או הירידה במדרגות והכנסת העגלה לרכב.
סל אחסון – כאשר יוצאים מהבית עם תאומים או שלישייה, כמות האביזרים הנלווים אינה קטנה, בלשון המעטה. מבנה עגלת התאומים, כולל סל אחסון גדול ומרווח, המאפשר נפח אחסון גדול.

 

סיטי מיני טורקיז

חשוב שכל משפחה, תבחר את סוג העגלה בהתאם למספר הילדים, הפרשי הגילאים והצרכים שלה. במידה ובבית ישנה עגלת יחיד שהייתה בשימוש על ידי אחד החאים הגדולים מומלץ לשמור גם אותה, במידה ותרצו לצאת לטיול עם אחד הילדים, או במצב בו האחד בשל לטיול רגלי בועד אחיו או אחותו, מעוניינים להשאר בעגלה. עגלת יחיד גם מאפשר רוטציה, בעת היציאה מהבית.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום