איך מרכיבים חבילת לידה עבור תאומים או שלישייה?

חבילת לידה.. מה זה אומר ואיך מרכיבים חבילת לידה לתאומים או שלישייה? איך אפשר לוודא שאנחנו לא קונים מוצרים ואביזרים מיותרים, במיוחד כשמדובר בתאומים או שלישייה.. במקרה כזה, האם הכל באמת חייב להיות כפול או יותר?

 

מבולבלים?

בואו נעשה רגע סדר, עם עידן  – אבא לתאומות ומנהל חנות עגליס:

“נשים בהיריון בחודשי היריון מתקדמים וגם אבות לעתיד, מגיעים אלי לחנות מבולבלים ולעיתים מבוהלים.

אנשים סביב זורקים לאוויר את צמד המילים “חבילת לידה”  והם לא ממש מבינים מה זה אומר., ומה זה אמור לכלול. יש גם לא מעט סיפורים על הורים שקונים מוצרים שלא לצורך, רק כי אמרו להם או שהרגישו שהם ממש חייבים. מצד שני, עצם ההכנה לקראת בואו של התינוק או התינוקת שכוללת גם הכרב של חבילת לידה, מרגשים מאוד!”

אז למה בעצם המילים הללו כל כך מלחיצות?

“כי הקונוטציה של חבילת לידה היא כסף והרבה, במיוחד כשמדובר בתאומים או שלישייה. הורים חוששים שהחנויות יעשקו אותם ויציעו להם מוצרים שהם בכלל לא צריכים, מה שלפעמים אכן קורה. רבים גם חוששים שחוסר היידע והניסיון שלהם כהורים הטריים יגרום לקניות של דברים מיותרים”.

אז מה באמת צריך? והאם לתאומים הכול כפול ?? ומה עם שלישייה?

“וזו בדיוק השאלה, מה בדיוק צריך והאם זה באמת חובה…?

 

 

 

אז לפני הכול… תתחילו לאסוף מחברים ומשפחה את מה שמוסרים לכם.. זה יכול לחסוך אלפי שקלים. (חברים מסביבנו ממש מתלהבים מלידת תאומים או שלישייה ולכן תמיד ישמחו לעזור)

“חשוב גם לדעת ממה להיזהר😊, במיוחד מחבילות לידה שכוללת הכל וזאת אומר, גם מוצרים שאתם לא בהכרח צריכים. קחי לדוגמה את חבילת הלידה המובנית. זוהי חבילה שמורכבת מכל המוצרים, אותה רוכשים אותה קומפלט. חבילה כזו לא יכולה להיות מותאמת לצרכים של כולם.

“מבחינתי, חבילת לידה מורכבת אך ורק מהמוצרים שבאמת צריך ומהמוצרים שבחרתם במעמד הקניה. כך תוכלו לרכוש באמת מה שאתם צריכים ועם התחשבות באלמנטים נוספים, כולל מוצרים שקיבלתם יד שנייה או שאתם אמורים לקבל מתנה”.

 

 

אז חבילת לידה משתלמת או לא?

“בהחלט! אם בונים אותה נכון ולא ממהרים לקנות כל דבר שמציעים לכם או שבא לכם. היתרון המרכזי של חבילת לידה, במיוחד כשמדובר בתאומים או שלישייה הוא שהכול יהיה מרוכז במקום אחד, וגם שתוכלו לקבל את כל השירותים והמוצרים במקום אחד, ללא הצורך להתרוצץ בין מיליון מקומות, על אחת כמה וכמה שאם נמצאת בשמירת הריון. בצורה כזו, יינתן גם מענה וליוו לאורך כל הדרך, וזה כולל החלפת מוצרים, שירות לעגלה ועוד. חשוב למצוא מקום שאתם מעריכים ויודעים שבכל רגע נתון, יהיה לכם מענה, גם מחדר הלידה”.

“יתרום נוסף של חבילת הלידה הוא המחיר. אם רוכשים רק מוצר אחד, החנות לא יכולה לעשות הנחה מאוד גבוהה.. אבל כשיש מעט יותר נפח, ויותר מוצרים שנכנסו לחבילה, ההנחה תהיה גדולה יותר”.

חבילת לידה לתאומים בהכרח יקרה פי שניים או יותר?

“כשזה נוגע לתאומים או שלישייה אין צורך לקנות הכל פי כמה, ודוגמא לכך היא האמבטיה. רוב ההורים שאני מכיר, לא רוחצי את התאומים יחד אלא כשהם גדולים יותר. גם אם רוצים לקיים זמן רחצה משותף כשהם קטנטנים, לא חייבים בהכרח לעשות זאת בשתי אמבטיות לתינוק. תיק החתלה. כיום ישנם תיקים גדולים ומעוצבים שמתאימים לאחסון כל האביזרים של תאומים.

“המטרה של העובדים שלי בהנחייתי לנסות לא להגיע ליותר מ8890 ₪ (בערך שווי דמי הלידה שמקבלים מביטוח לאומי לאחר הלידה), כאשר מרכיבים חבילת לידה לתאומים. גם ככה יש מלא הוצאות, אז לפחות שלא ניכנס למינוס…

“ההבדל העיקרי טמון בבחירת העגלה, ככל שהעגלה תהיה יקרה יותר, כמובן שנצטרך לחרוג, אבל ברוב הפעמים אפשר להיות ממש קרובים לסכום המדובר. יש גם אפשרות לשכור עגלה, לשכור אמבטיות, דבר שיכול לפעמים להוזיל עלויות”.

 

 

איך זה עובד בעגליס?

“בסופו של דבר חבילה נבנית לפי שלבים:

בראש תמיד עומדת העגלה המיועדת, זו הבחירה המרכזית והמשמעותית ביותר, בכל הקשור לחבילת לידה. אנחנו מזמינים את הלקוחות שלנו להיות חלק פעיל בבחירת העגלה, וזה אומר: לצאת עם העגלה לנסיעת מבחן ממשית ברחבה מחוץ לחנות, כולל בובת תינוק במשקל של 6 קילו כדי לדמות מקסימום תנאי אמת.

אם צריך, נבדוק את העגלה בהעמסה וקיפול לתא המטען, וכו’…

לאחר בחירת העגלה, נשארו עוד 2-3 מוצרים משמעותיים כמו: מושב בטיחות לתינוק, במקרה הזה עומדים לרשות לקוחותינו יועצים מקצועיים ומוסמכים לקשירת כסאות ברכב.

אנחנו כמובן מחזיקים את כל המותגים והדגמים המובילים בעולם בנושא בטיחות לתינוקות

ואת רוב עגלות התאומים שיש כיום בשוק: כ-11 דגמים ועוד 2 עגלות רכבת.

ובשלב הבא, בחירת חדר הילדים – המורכב מ2 מיטות ושידה, מזרנים ומצעים”.

ומה עם המוצרים הבסיסיים?

” ברגע שסיימנו עם המוצרים הגדולים, יש לנו רשימת קניות מרוכזת ואנחנו מתחילים לבחור את מוצרי ה’בייסיק’. חשוב להעריך מה היולדת צריכה לבית החולים, ומה התינוקות צריכים לשבוע -שבועיים הראשונים כשהם מגיעים הביתה. כשאנחנו בבית אחרי הלידה, כבר אין ממש זמן להתרוצץ.

“כשאנחנו נרכיב יחד עם ההורים העתידיים חבילת לידה, נפסח לגמרי על משחקים ומוצרים שלא חייבים להתחלה. בשלב הראשון נמליץ להימנע מרכישת מוצרים שהפכו להיות מתנות פופולריות עם השנים, או שאינם הכרחיים. במידת הצורך, תמיד ניתן לרכוש בהמשך”.

לסיכום, חבילת לידה מתחילה בעגלה, ועל הדרך אנחנו מרכיבים את המוצרים הרלוונטיים להורים.

אני מזמין את כולם לנסיעת מבחן בעגליס, וייעוץ חינם ללא התחייבות 😊”

 

ולפני שאתם ממשיכים, קבלו רשימה מסודרת של חבילת לידה לתאומים, קראו, הדפיסו, גזרו ושמרו!

עגלת תאומים
2 מושבים לרכב
עריסות או מיטה
שידת החתלה
מצעים
אמבטיה לרחצה
מגבות
והמון חיתולי טטרה

 

וכל השאר זה מותרות או שפשוט תקבלו מתנות! 

אם יש לכם שאלות נוספות, עידן מחכה לכם בקבוצת פייסבוק שלנו ‘הורים לתאומים ושלישיות הבית שלכם‘  שלנו או בטלפון  09-951-0100‏

 

 

 

 

 

 

 

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום