בהריון עם תאומים או ילדת לא מזמן? מכירה מישהי כזו? ההמלצה הזו היא בדיוק עבורך

אז מכיון ששמתי לעצמי כיעד להקל ככל האפשר על הורים לתאומים ושלישיות עם טיפים מעולים, הפוסט של היום מחזיר אותי לשבועות הראשונים בבית עם הבנות. כאמא טרייה היה לי יתרון יחסי בגלל שלושת חודשי הפגייה. אמנם פגייה זה לא להיט גדול אבל אם מנסים למצוא את הצד החיובי בכל הסיפור הזה – אז זה אחד מהיתרונות. על מה אני מדברת?

על השוק שההורים נכנסים אליו כשמגיעים עם הילדים הביתה.

היית בהריון כמה חודשים, חיכית שהם יבואו, ואז הם נולדו בלידה מרגשת וכולם התרגשו איתך ובאו לבית חולים לבקר והביאו מלא מתנות ואחכ גם באו הביתה ומילאו את המקרר באוכל ועזרו לך וניקו וקיפלו כביסה וגם בן או בת הזוג היו איתך בבית כל השבוע הראשון…

ואז כולם הולכים. ואת נשארת לבד עם התינוק, או במקרה שלי שתיים זעירות כאלה, ואת צריכה להבין לגמרי לבד מה עושים עכשיו.

אז קראתי את הלוחשת לתינוקות בהריון, ובזמן הפגייה לימדו אותי להאכיל, לחתל, לקלח ולהבין הרבה מהסימנים של התינוק – כל אלה יתרונות של השהות בפגייה – ועדיין אחרי שכל האושר על ההגעה של הבנות הביתה התפוגג, בסופו של יום זה רק את והתינוקות, והעצה המעולה – “את כבר תדעי מה לעשות”.

אז לא, אני לא תמיד יודעת מה לעשות, ולא תמיד מבינה למה היא בוכה, ואיך אני יכולה להקל עליה, ואולי אין לי מספיק חלב, ואולי התמ”ל הזה לא טוב לה, ולמה היא לא תופסת מוצץ ואיך מזהים בכי של גזים ועוד מיליון שאלות.  ויש הכל באינטרנט ובקבוצות בפייסבוק וכמובן עצות של חברות אבל יש כזה שפע של מידע שלפעמים יצאתי יותר מבולבלת מהמקום שהתחלתי ממנו.

אז מה עושים? “צעדים ראשונים”.

“צעדים ראשונים” היא חברה מעולה שעוזרת לך לעשות קצת סדר בכל הבלגן. אני לא הכרתי אותם אבל חברה שילדה קצת לפניי מילאה את הפרטים שלי באתר שלהם, והם התקשרו אליי ותיאמו הגעה, וכמה ימים אח”כ הופיעה אצלי בסלון בחורה מקסימה עם שקית מלאה במתנות ושלל עצות מועילות. השירות שלהם מתאים לאמהות טריות (עד גיל 4.5 חודשים) ועולה 20 ש”ח שזה ממש כלום לעומת מה שמקבלים. בשלב ההתחלתי עם הבייביז בבית מצאתי את עצמי קונה מלא דברים סתם כמו כמה סוגי בקבוקים וכמה סוגי מוצצים, תמ”ל וחיתולים עד שמצאתי מה שהבנות שלי אוהבות שזה בעצם אומר שמלא דברים הלכו לפח. המדריכה של צעדים ראשונים הביאה מלא מתנות ודוגמיות מחברות שונות מה שאפשר לי להתנסות ולהכיר ואח”כ לקנות מה שהכי התאים לי ולבנות, הסבירה לי איך משתמשים בכל דבר, נתנה לי עצות מועילות לטיפול בתינוק ונתנה לי קצת יותר ביטחון באינטואיציה שלי. בקיצור – מומלץ בחום! אם אתן לפני או אחרי לידה, או שיש לכן חברות לפני לידה או אמהות טריות מלאו את הפרטים באתר של צעדים ראשונים והם ידאגו לתאם את ההגעה סמוך למועד הלידה. הכי כיף ומפנק ליולדת טרייה.

חברת צעדים ראשונים יגיעו לכנס “מזל תאומים” ב24.3, ובנוסף לשירות המעולה שהם נותנים הם גם יעניקו מתנה לכל אורח בכנס שקית עם מוצרים מדהימים של חברת SeboCalm וגם ימכרו משאבות דו צידיות של חברת ARDO, שלמי שמתכוונת להניק זה דבר חיוני!! חשוב לשאוב חלב כדי שיהיה אפשר לתת לילדים בבקבוק וכך לאפשר לאמא לנוח לפעמים כשמישהו אחר מאכיל. ואם כבר קונים משאבה ממליצה בחום על דו-צידית לחסכון בזמן והגדלת שעות השינה 🙂 

וכדי שלא תעבדו קשה הנה קישור לאתר צעדים ראשונים

ולעמוד הפייס שלהם

והכי חשוב – לכנס כבר נרשמתם??

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!