‘החנות נגישה …רק לא עבורך’ מהיום הורים לתאומים יכולים לצאת מהבית גם עגלת התאומים

‘בכל הקשור ליציאה מהבית וניידות עם עגלת תאומים, נראה כי אין מוצא. ניסיתם פעם ללכת על המדרכה מבלי לרדת לכביש? עמודי חשמל, מכוניות חונות, מדרכות שבורות או צרות – מסלול מכושלים במלוא מובן המילה. ומה עם טיפת חלב? איך עוברים את סף הדלת המובילה לחדר האחות או הרופא עם העגלה?

אז מה עושים? מתמרנים! אפשר להוציא את שני הילדים, למצוא מתנדב אמיץ שיחזיק אותם ‘ממש לרגע’, לקפל את העגלה אחרי שהוצאתם את כל תכולתה, להיכנס אותה לחדר האחות, לפתוח אותה עם ילד אחד ביד ו… מישהו אמר התשה ולא קיבל?  אפשר גם להשאיר ילד אחד בעגלה, לוודא שהיא נמצאת ממש בסמוך לדלת, ולא לשמוע מילה אחת ממה שהאחות אומרת, כי הדאגה לילד שנשאר מחוץ לדלת…

 

ומה עם מסעדות? הורים לתאומים חוו מקרה מאוד לא נעים. הם חיכו זמן ממושך לקבלת שולחן בפתח המסעדה עם הטרקטור/עגלה, ולמרות שהיה די פנוי, העדיפו לתת להורים אחרים עם עגלה צרה יותר ליהנות מארוחת בוקר (כשסוף סוף היה להם זמן לאכול). האם גם מספרת שמוכרת באחת החנויות בהן ביקרה טענה כי החנות לא בשבילה, והיא מתבקשת לצאת עם העגלה הגדולה. אמא אחרת טוענת כי היא כמעט ולא יצאה מהבית בשנים הראשונות אחרי הלידה, בגלל בעיית הנגישות האופיינית כמעט לכל מקום. הורים שחזרו משליחות בת שלוש שנים בארצות הברית, תארו כיצד  עגלת התאומים הקומפקטית ששרתה אותם בצורה טובה מעבר לים, הפכה למסורבלת ולא נגישה בישראל.

חוסר הנגישות לעגלות תאומים או שלישייה במקומות ציבוריים, שאמורים לתת מענה לכל אדם, בא לידי ביטוי בכל מקום: החל מקניונים, מדרכות, דרכי גישה לחנויות וסניפי קופות החולים.

אז.. אנחנו לא אמריקה. אפשר להתעצבן ולקטר או, לבחור בעגלת התאומים הצרה בעולם – שתאפשר לכם נגישות הרבה יותר טובה ובהנחה!

 

 

 

בייבי מונסטרס

65 ס”מ בלבד בלי להתפשר על איכות: עשויה מבד סטרץ’ עם מסנני קרינה, בולם זעזועים, גלגלי סיליקון רחבים ומוקצפים, מנח רגליים מתכוונן**, המושבים מגיעים ל175 מעלות ממש כמו כל אחת מהאמבטיות, פתחי אוורור בצד ובלפנים (חודש יולי מעבר לפינה) ורק החברים לשנו מקבלים תיק במתנה ומחיר מיוחד!

מאושרת מגיל לידה על ידי מכון התקנים!

מעליות, קניונים, חדרים בבית – הכל הולך! והעובדה שהיא צרה לא פוגעת גם במבנה וגודל מושב התינוק, ובאפשרות שלכם להיהנות ממנה לאורך שנים.

כי רק הורים לתאומים (ושלישייה) מבינים מה הם באמת צריכים!

ניתן להשיג במגוון צבעים עבור כל אחד מהמודלים

לקבלת מידע נוסף או רכישה צרו אתנו קשר 0542212777 או לחצו על הלינק> העגלה הכי צרה במחיר מעולה!

 

**בדגם החדש 3.0 בלבד

 

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום