מה קונים להורים לתאומים או שלישייה? המדריך המלא!

יש לכם חבר/ה, אח/ות, דוד/ה או מכר/ה שנולדו להם תאומים או שלישייה? קבלו את המדריך המלא, בבחינת מה כדאי ומה בשום פנים ואופן לא – כשאתם  כשקונים מתנה לתאומים שזה עתה נולדו.

 

אין מתנה נכונה עבור כל ההורים לתאומים או שלישייה ויחד עם זאת, ננסה לעזור לכם למצוא את המתנה הנכונה לנמען שלכם.

 

 מה לא לעשות!

 

אל תקנו שניים מכל דבר שניים מכל דבר

שתי אמבטיות? בדרך כלל מיותר. שני בגדים בדיוק אותו הדבר? פאסה! שתי נדנדות? לא תמיד. חשבו היטב, אלו מתנות חשוב לקנות פעמים (כיסא לרכב לדוגמא) , ואיזו מתנה תתקבל בברכה, גם אם תקנו רק אחת.

אל תגרמו להם להחליף

להורים לתאומים אין זמן ללכת לטייל בקניונים, ברחובות ולעשות החלפות. בטח שלא בחודשים הראשונים, אחריהם כמה מתחילים לאזור אומץ ולצאת לגינה. כשאתם בוחרים בגדים, אל תניחו שתאומים נולדים תמיד קטנטנים, ואל תקנו להם בגדים לגיוס. נסו למצוא מידה ממוצעת שתשמש אותם בחודשים הראשונים, כשיותר קשה להם לצאת מהבית.

 

אל תקנו מתנות גדולות מדי, אלא אם התבקשתם

אוהל ענק! מכונית בימבה שתשמש את ההתאומים או השלישייה עוד כשנתיים מרגע הלידה ועוד פריטים שיתפסו המון מקום בבית. אלא אם מדובר באחוזה או בבית גדול במיוחד, החלל מתמלא מהר מאוד בבגדים, צעצועים, חיתולים ומלא לא, כששיש שניים או שלושה תינוקות. רכשו מתנות קטנות, מתקפלות ואם גדולות, שלפחות ניתן לאחסן אותן בקלות.

 

אל תקנו את המתנה, רק כי כתוב עליה שהיא מיועדת לתאומים או שלישייה

יש גם מוצרים שנראים ממש טוב על המסך או בתמונה ובפועל, לא אפקטיביים בכלל. רק בגלל שפריט או מוצר נראה מגניב לתאומים או שלישייה, אין זה אומר שהוא יספק את הסחורה.

 

ובכל זאת.. איזו מתנה תתקבל בברכה 🙂

 

רגע… לפני שאתם רצים לחנות או לאמזון… תעשו תחקיר!

יש הרבה מקורות באינטרנט, כדוגמת האתר שלנו או קבוצת הפייסבוק שלנו (טגם קבוצות הווטסאפ, ומועדון התאומים), שיעזרו לכם להבין מהם המוצרים שהורים לתאומים הכי אוהבים והכי צריכים.

 

לימודים וקורסים שיעזרו להם להבין וללמוד, מה צריך לעשות

נסו להיות מקורים ולעזור להורים לצאת מהבית מסיבה טובה, כמו קורס שינה (לתינוקות), האכלה, הימים הראשונים בבית, או כל מידע שיכול לעזור להם להחכים. גם אם הם לא ימציאו שם את הגלגל, לפחות יהיו להם כמה שעות בהם יוכלו לנוח.

כיום ישנם לא מעט קורסים ושיעורים אונליין, שלא דורשים להתלבש ולצאת מהבית.

 

נסו לחשוב מחוץ לקופסה

כרטיס מתנה, אחות פרטית, מקפל/ת כביסה, פדיקוריסט/ית או מעסה, ארוחת בוקר זוגית מפנקת – נסו לחשוב על מתנות לא טריוויאליות שיעזור להורים הטריים, במיוחד בחודשים הראשונים.

 

תהפכו אתם למתנה

אוכל חם, פינוי מדיח,  שטיפת כלים, סידור הבית ואפילו סיפור לפני השינה (לתאומים ואפילו להורים), יכולים להתקבל בברכה.

 

ואם הגעתם עד כאן – כל הכבוד על ההשקעה והרצון הטוב…

 

.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום