מיכל דליות מגיעה ל2wins מזל תאומים

חברה שלי, עם ארבעה ילדים וזוג תאומים, שיודעת שאני מנהלת את האתר הקהילתי 2wins מזל תאומים (יחד עם קרן) שאלה אותי יום אחד מה קורה לתאומים שלה בני ה-14. לטענתה הם הפסיקו להתייחס האחד לשני בצורה קיצונית.

כשהתארחתי לפני כחודש אצל מיכל דליות ב רדיו 103FM קצת לפני התכנית ובזמן שנהנינו מקפה של בוקר, הצגתי בפניה את השאלה. עם חיוך ענק וניסיון עצום הסבירה לי מיכל שגיל ההתבגרות בו נמצאים התאומים של חברתי, בא לידי ביטוי גם ברצון להתנתק (באופן זמני) מהסביבה המוכרת, כדי לפתח את הזהות האישית וגם התאום הוא חלק מכך. שוחחנו ארוכות גם בתכנית על נושאים נוספים כגון – נפרדות, המעבר למסגרת חדשה שניים יחד וכל אחד לחוד ועוד.
במטרה להמשיך ולתת לכם הגולשים שלנו מענה מקצועי ומעניין של אשת מקצוע מדהימה, החלטנו להמשיך את שיתוף הפעולה והפעם, אירוח LIVE

אני שמחה ומאוד נרגשת לספר כי מיכל דליות תתארח בקבוצה שלנו ותענה לשאלות שלכם בנושא תאומים, שלישיות, רביעיות ועוד מההריון ועד לגיוס לצבא וגם מעבר לכך.
אתם מוזמנים לשלוח כבר עכשיו למייל שלי gali@2wins.co.il או לפרטי שאלות שתרצו לשאול את מיכל… נתראה!אם אתם עדיין לא חברים בקבוצה שלנו זה בדיוק הזמן>> https://www.facebook.com/groups/186745224995654/?ref=bookmarks

 

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום