המדריך לרכישת מוצרים ותחפושות ברשת – להיות מחופשים ומוכנים בזמן עם התאומים

 ההלוואין יחול ב31.10. זהו בדיוק הזמן להצטייד בתחפושות ואביזרים משלימים, לקראת חג הפורים עבור התאומים, שיחול בחודש מרץ.
ביצוע הזמנת תחפושות, זמן רב מראש, תאפשר לכם להיות מוכנים ומחופשים בזמן.

עופר שטגמן מנכ”ל אתר Buyamerica.co.il מכין אותנו לקראת רכישה יעילה ובמחירים סבירים, החל מה-1 לנובמבר.

כיצד ניגשים למשימה?

“ככלל חווית הרכישה מאתרים מחו”ל הפכה היום ליותר פשוטה וזמינה, מאחר ורבים מהאתרים שולחים מוצרים ישירות לארץ . יחד עם זאת, ישנן מספר משוכות שעל הרוכש לעבור, אשר עלולות להעיב על חווית הקנייה. ישנם אתרים אשר מחייבים רק את עלות המשלוח, ללא התחייבות לגבי דמי השחרור והמיסים, סכום אשר יכול להגיע לאחוז גבוה מערך המוצרים. במקרה של מוצר תקול, נדרש הצרכן להשקיע זמן, כסף ואנרגיה, במטרה להחזירו לארץ היעד. בדקו את מדיניות ההחזרים של כל חברה, במטרה להקל על עצמכם, במידה ותגלו כי יש לשלוח את המוצר חזרה. קיימים אתרים כדוגמת אמזון, אשר לא מבצעים משלוחים מחוץ לגבולות ארה”ב של מרבית המוצרים המוצרים בקטלוג החברה.” מסביר שטגמן ומוסיף: “שרות לקוחות של מרבית החברות הנו באנגלית, השיח לרוב מתקיים באמצעות מייל, ובמידה ומדובר ביבשת אמריקה או אוסטרליה, אין סנכרון בשעות הפעילות לישראל. ישנם אתרים אשר נותנים מענה לאתגרים הניצבים בפני לקוחות, המעוניינים לבצע רכישה מחו”ל, באמצעות האינטרנט ומנגישים מוצרים מאתרי קימעונאות אחרים. בצורה זו, ניתן פתרון לבעיית אי וודאות, המחיר הסופי, השפה המדוברת ועוד.”

חשיבות השימוש בכרטיס אשראי בינלאומי

רכישת מוצרים ישירות מאתרי אינטרנט בינלאומיים , מתאפשרת באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי בלבד. רכישה באמצעות אתר ישראלי, מאפשרת שימוש בכרטיס אשראי ישראלי וגם, תשלום באמצעות העברה בנקאית.

לפני שאתם מתיישבים מול המחשב פנו זמן והצטיידו בכרטיס אשראי, מצב רוח טוב וסבלנות. מבחר ומגוון המוצרים גדול וגם, תהליך הלמידה של רכישת המוצרים, במיוחד בתחילת הדרך, עלול להיות ארוך מהצפוי.

 

 

חישוב המחיר הסופי – בהשוואה למחיר ההתחלתי של המוצר, כפי שמוצג באתר

כאשר מתקיימת רכישה מחו”ל, יש לשלם בנוסף למחיר המוצר המוצג באתר, גם את סוגי המס הבאים: מע”מ, מס קניה ומכס – בהתאם לסוג המוצר ומחירו.
“ישנם אתרים המציגים את המחיר הסופי, כולל מיסים, מע”מ ומשלוח”מסביר שטגמן ומדגיש: “כך לא צפויות ‘הפתעות’ מבחינת המחיר”.
רצוי ומומלץ לקנות בתקופות של מבצעים וימים מרוכזים של הנחות לצרכן, הרלוונטיים לארץ היעד – ממנה מתכוונים לרכוש את המוצרים. בארה”ב לדוגמה, מרבית אתרי האינטרנט הגדולים ובראשם אמזון, מתחילים במבצעים מאוד אגרסיביים החל מסוף חודש נובמבר (black Friday), ובמשך חודש ימים עד תחילת השנה החדשה.
ישנם גם אתרי קמעונאות, המאפשרים רכישה באותו סל קניות ממגוון אתרים, כך שאפשר לחסוך בעלויות המשלוח בעקבות האיחוד בין הרכישות.

רוב החברות, בארץ ובחו”ל מתחייבות לאספקת מוצר תקין ומקורי . במידה והלקוח אינו מרוצה או שהמוצר אינו במצב שהוטח טרם הרכישה, נהוג כי הוא יוחלף על חשבון החברה, ללא כל תוספת תשלום מצד הלקוח.

 

 

האם כדאי להשקיע ברכישות מחו”ל כאשר מדובר בשילוח שעלול להיות מאוד יקר?

ישנם מוצרים שכתוצאה מגודלם (נפח/משקל),  מחיר המשלוח הופך למיקר ביחס למחיר המוצר עצמו.  כאשר מקיימים רכישה באמצעות האינטרנט, מומלץ לבחון את המחיר הסופי, באמצעות עגלת הקניות הקיימת בכל אתר, בסוף תהליך הקנייה, בשלב אישור התשלום. בדיקת עלות מול תועלת וכן, השוואה של מחיר המוצר בישראל, תאפשר ללקוח להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורו. ישנם אתרים המציעים משלוח עד לבית הלקוח או לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו. במידה והחברה לא מציעה שירות זה, ניתן לבחור באחת מחברות השילוח מהמגוון הקיים.
ככלל, ממליץ שטגמן להשקיע קצת יותר בשילוח, במטרה לקבל את המוצר עד הבית. כך ניתן להשיג שתי מטרות: קיצור זמן המשלוח ל 10 ימי עסקים (לכל היותר), וקבלת אחראיות מלאה לקבלת המוצר והטיפול בו.

 www.Buyamerica.co.il

להלן רשימת אתרים המציעים תחפושות ואביזרים משלימים

* שימו לב למידות המשתנות בין מדינה אחת לאחרת, באתר של דיסני לדוגמא – ניתן למצוא טבלת המרת מידות. מומלץ גם למדוד פיזית את הילדים, במטרה להזמין את המידה המתאימה, ואף לרכוש מידה מעט גדולה מהמדיה בפועל.

E-Bay
http://www.ebay.com/sch/i.html?

Amazon
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=node%3D727627011&field-keywords=children+costumes

carters
http://www.carters.com/on/demandware.store/Sites-Carters-Site/default/Search-Show?q=costumes&prefn1=brand&prefv1=carters

etsy
https://www.etsy.com/il-en/shop/ImaginaryTail?gclid=CKTmhPTB1cgCFWEUwwodETIDWg

walmart
http://www.walmart.com/cp/halloween-costumes/615760

costumebox – Austrelia
http://www.costumebox.com.au

Disney
http://www.disneystore.com/clothes/costume-shop/mn/1000395/?searchRedirect=1&searchTerm=costumes&catalogFromSearch=10002

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!