מתחפשים יחד או כל אחד לחוד – כיצד מחפשים תאומים או שלישייה

בין אם החלטתם להתאים את פריטי הלבוש של התאומים או שלכל אחד סגנון הלבוש שלו, פורים בפתח ונשאלת השאלה:  האם על הילדים להתחפש בצורה דומה או שעדיף לבחור תחפושות  שונות לגמרה.
כיצד בוחרים תחפושות איכותיות וטובות ואיך עושים את זה בשניים או שלושה?

מחופשים יחד וכל אחד לחוד  – פורים 2020

 

“תהליך של בחירת תחפושת עבור מבוגרים וילדים כאחד, דומה לעיתים להגשמת חלום לפרק זמן קצר. לפני שבוחרים את סוג התחפושת הרצויה, חשוב לוודא כי כל התחפושות שמציעה החנות או האתר כוללות פריטים שעברו בדיקה של מכון התקנים הישראלי. גם לאחר שלב הרכישה חשוב שתוודאו כי יש לתחפושת תו תקן שאמור להיות מוטבע על התחפושת עצמה” מסביר שי קלו מטוידיפו ומוסיף: ” התקן מתייחס להרכב של הבד ושל הצבע (שאינם כוללים רעלים מסוגים שונים), לבדיקת עמידות באש ועוד. מסכות חשוב שתכלולנה פתחי אוורור למניעת חנק.

חשוב לזכור כי שימוש במכונת כביסה, עלולה להפחית את עמידותה של התחפושת באש ולכן מומלץ לבחור בניקוי יבש.
קיים גם אישור מיוחד לתחפושות המיועדות לתינוקות ופעוטות עד גיל 3 , מקרים בהם מכון התקנים מחמיר עוד יותר – במיוחד ביחס לסכנת חנק משרוכים וחוטים”.

 

 

במידה ואני מעוניינת להזמין באינטרנט, כיצד אוכל לדעת שאני עושה את הבחירה הנכונה?

“בראש ובראשונה חשוב לבדוק את גיל הילד והמידה הרצויה באמצעות טבלת המידות והאם רלוונטית לישראל או למדינה אחרת.
בדקו כי ישנה אפשרות להחזיר את התחפושת ולקבל החזר כספי, זיכוי או פריט חלופי – במידה ואכן המידה לא מתאימה או שהתחפושת אינה נוחה לילד.
כאשר בוחרים תחפושת חשוב לעשות זאת בשיתוף עם הילד וזאת לאחר שווידאתם שמדובר בפריט איכותי ובעל תו תקן. גם אם הילד מעוניין בתחפושת שנראית לכם פחות מתאימה לו או לכם, זכרו כי לילד עולם פנימי משלו, תחביבם ורצונות ובסופו של דבר, הוא זה שילבש את התחפושת וייהנה ממנה לאורך ימי החג”.

שימו לב כי התמונה אכן משקפת את המציאות ומאפשרת לכם, בצורה הטובה ביותר לדמיין כיצד היא תראה  בפועל, דבר שיעזור לכם בתהליך הבחירה.
חשוב שלפלטפורמה ממנה אתם מזמינים, יהיה מגוון רחב ופריטים רבים במלאי.
מומלץ לבדוק אפשרות למשלוח עד הבית ושחברת השליחויות תהיה אמינה, וכך להמנע מאבדן של המוצר או הרס.

טיפ ממני – רכשו תחפושות גם לאחר שהחג מסתיים, במטרה לאבזר את הארון, לאפשר לילדים משחקים דמיון עם מגוון רחב ובמחירים נוחים”.

 

כיצד בוחרים תחפושות לתאומים?

כאשר אתם מתרשמים מהמגוון, במידה ואתם מעוניינים בתחפושות דומות או זהות, חפשו תחפושות תואמות או משלימות. ניתן גם לבחור תחפושות מעולם תוכן דומה או באותו נושא עם שוני מסוים, ואף להתאים פריטים נוספים עבור כל המשפחה.

 

 

ורד בן פורת (מרכז תאומים ומשפחה ו-2wins) מנדבת כמה טיפים כיצד להתחפש יחד או לחוד

” בחירה בתחפושת דומה או זהה אצל תינוקות או פעוטות, כאשר ההורים בדרך כלל בוחרים את הפריטים, אינה פוגעת בתהליך הנפרדות. בין אם התאומים ייראו אותו הדבר או שתבחרו בתחפושת שונה לחלוטין, ישנן הזדמנויות רבות לתמוך בייחודיות של כל אחד מהם.

בגילאים בוגרים יותר ( טרום חובה ואילך) ניתן לעיתים לזהות את קושי להיות אינדיבידואל כאשר הרצון להתחפש יחד הנו חלק מדפוס הכולל – תלותיות, חיקוי, זוג תאומים הנוהגים לעשות הכל יחד וכדומה.
במצבים אילו בחירת תחפושות שונות או נפרדות יכולה לפתוח פתח לעיסוק באינדיבידואליזם, באישיות ובצרכים השונים של כל ילד. גם אם האחד מתקשה, כדאי לעזור לו לבחור ‘זהות’/תחפושת שונה מאחיו/אחותו ובכך לבטא את היותו אינדיבדואל במערכת יחסים מיוחדת במינה.

ובאותו עניין – לא פעם ראיתי זוג תאומים שהשתמשו בתחפושות כדי להחליף בניהם תפקידים – ה”קטן” הפך לפיל ואחותו “הגדולה” הייתה הגמד וכדומה. גם בחירה כזו היא הזדמנות להצצה חשובה לעולמם של השניים וכל אחד לחוד…..

 

חג שמח!

 

ניתן להשיג – טויס דיפו http://toydepot.co.il/
https://www.facebook.com/kalotoys

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם מה להגיד? זה המקום

אנחנו יודעים שיש לך
כוחות על! מחסור רציני 
בשעות שינה!